Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam a barátommal, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal, és egy másik fiúval pedig randira megyek. Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés

2,5 évet voltam együtt a barátommal, de nagyon nem éreztem jól magam a kapcsolatban, mert egyrészt behozta kettőnk közé az exét, és egész végig féltékeny voltam, közösen bulizgattak, aztán meg is csalt vele. Megbosszúltam úgy, hogy visszacsaltam. Megbeszéltük, de már 1,5 éve nem bízunk meg teljesen egymásban, folyamatos a veszekedés, rengeteget sírok. Persze voltak jó pillanataink, de soha nem éreztem felhőtlennek ezt az egészet.

Szeptember óta mivel egyetemre járok, 125 km van közöttünk, és csak hetente vagy kéthetente találkozunk. Mindig én járok haza. Otthon pedig mindig nála töltöttem az időmet, de akkor is csak veszekedtünk, vagy a gépén játszott, sokszor ki se akart mozdulni, és volt olyan is, hogy feküdtem az ágyon, bőgtem, ő pedig kockult tovább. Rosszul esett az is, hogy szeptember óta ígérgette, hogy majd kijön, és megnéz engem, de amikor lett volna lehetőség, akkor a kifogásokat kereste. Egyik nap azt is megtudtam, hogy amikor nyáron szakítottam vele a sok veszekedés miatt 2 hétre, akkor az excsajáról küldött az egyik haverjának képeket nosztalgiázás gyanánt, és mikor kérdőre vontam, hogy még is mi a f**z ez, nem kaptam rendes választ. Tehát az exe a kezdetektől a mai napig szerepet kap a kapcsolatban. Úgy hogy megelégeltem ezt az egészet, nem akarom a karácsonyomat is veszekedéssel tölteni, kiadtam az útját. Nem ellenkezett, vagy hogy beszéljük meg, próbáljuk meg, azóta nem is keresett, lehet azt gondolja, hogy visszamegyek hozzá. De holnap randizni megyek egy másik sráccal, akit az egyetemen ismertem meg, és végtelenül kedves, illedelmes, segítőkész, nagyon imádom a srácot. Élőben is nagyon jól el tudunk beszélgetni mindig, és jól érzem magam vele. De még ezek után, ha elmegyek vele találkozni, kicsit lelkiismeret furdalást érzek az exem miatt, és hogy majd mit fog érezni, ha megtudja, hogy itt kint másokkal találkozgatok. Mert most még nekem is rosszul esne, ha ő más lánnyal találkozgatna.

Szerintetek helyesen döntöttem? Barátaim mindannyian mellettem álltak, és örültek, hogy végre vége lett,

és idiótának tartanak, ha visszamegyek az exhez, és kitolok az új pasival.


2019. dec. 14. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a visszacsalás dolgot soha nem értettem... Basszus, nem elég, hogy megaláznak lelkileg és még el is árulják a kapcsolatot, de te erre lesüllyedsz az ő szintjére, de miért? Ez kinek jó? Sosem fogom megérteni!
2019. dec. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Nem ellenkezett, vagy hogy beszéljük meg, próbáljuk meg, azóta nem is keresett, lehet azt gondolja, hogy visszamegyek hozzá."

De miért gondolná?

2019. dec. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rakjál rendet a fejedben. Ha nem tudod ennyire elengedni az exedet, akkor ne hülyíts mást!
2019. dec. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

" De még ezek után, ha elmegyek vele találkozni, kicsit lelkiismeret furdalást érzek az exem miatt, és hogy majd mit fog érezni, ha megtudja, hogy itt kint másokkal találkozgatok."

Ő gondolt erre mikor az exével "nosztalgiázott"?

2019. dec. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!