Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor leszek már túl az exemen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor leszek már túl az exemen?

Figyelt kérdés

3 hónapja szakítottunk az exemmel, nem voltunk sokat együtt, csak 9 hónapot, de az nagyon tartalmas volt.

Nagyon szerettük egymást, de mérgezőek voltunk egymás számára, állandóan vitáztunk. Sokáig fajult, én fenyegetőztem a szakítással, ő megtette.

Egyszer felhívtam, október végén, de nem nagyon beszéltünk, mindketten sírtunk. Aztán ő lerakta, hogy ezt így nem bírja.

Az elmúlt időben alig jutott eszembe, nagyon sok mindent megtanultam. Sosem volt még ilyen mértékű a személyiségfejlődésem, de még mindig fáj.

Ma megint nagyon. Még mindig úgy érzem, nem tudtam elengedni.

Mit tegyek?


2019. dec. 14. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

"én fenyegetőztem a szakítással"


A te hibád. Így jártál. Legközelebb átgondolod, mit mondasz. Ez a fenyegetőzés amúgy is olyan gyerekes.

2019. dec. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem ezt kérdeztem.

Tele volt a kapcsolatunk hibákkal, mindkettőnk részéről.

2019. dec. 14. 17:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy 9 hónapos kapcsolatom régen, bár nem ilyen okból ért véget. AZ első 7-8 hónapban nagyon bennem élt, annyi telt el, mire másik kapcsolatom lett. Egyszer megláttam az egyik plázában és elkezdett hevesen verni a szívem, tudtam ha ezt váltja ki, valahol még mindig él bennem. Kb 2 év volt mire odáig jutottam, hogy ha meglátnám, már nem váltana ki belőlem semmilyen érzést.
2019. dec. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Te nem teszel semmit azért , hogy túllépj rajta.
2019. dec. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a dolgot szerelemnek hívják, egyébként pusztán a hormonok játéka. Ha nem látod a másikat többé, akkor úgy általában 2-3 év alatt tünetmentes állapotot lehet elérni.
2019. dec. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van, akinek évek kellenek, mire túljut valakin. Nekem is úgy két év kellett ahhoz, hogy tényleg kinyíljon a szemem, és tudjak nélküle is normális életet élni. Hozzáteszem, nem érdemelte meg soha, hogy ennyire ragaszkodjak hozzá. Ez beigazolódott egy párszor, mostanában is. Azok a dolgok mind igazak voltak, amiket szerinte csak én találtam ki,mert idióta vagyok. Ő meg hazudozik, mintha olvasná.

Szóval belátod majd idővel, hogy vannak dolgok, amikért nem kár.

2019. dec. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem most 2 éve hogy szakitottunk. Megcsalt, miközben szerelmet hazudott. Nagyon fájt. Mostmar nem érzek semmit. De 2 év kellett hozzá!
2019. dec. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Ugyanabban a cipőben járok, mint te. Privátban megosztom a tapasztalataimat, ha érdekel.
2019. dec. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!