Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért kezeljük úgy a párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezeljük úgy a párkapcsolatokat mint mint a fast fashion ruhákat?

Figyelt kérdés
Itt is érvényesülni látom a fogyasztói társadalom minden csodáját. Dobd el ha már meguntad, bajod van vele, a következő biztos jó lesz. Nem lesz jó, de legalább ahelyett hogy az emberek magukba néznének homokba dugott fejjel mennek tovább 1-2 évente. Mintha a társdalom 70%-nak nem lenne célja igazán tartós párkapcsolatot létesíteni, családot alapítani.
2019. dec. 14. 22:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

A társadalom 70%-ának fingja sincs saját magáról. Ezért követi a trendeket, húz magára minden szart, amiben úgy néz ki, mint akit lehánytak, mert valakinél azt látta, aki a szemében nem akkora nulla, mint saját maga. És akkor kicsit elhiszi, hogy ő sem az. Hiszen "tesz érte". Ugyanilyen szeleburdi, agyhalott módon vállal gyereket is aztán csodálkozik, mikor nem megy neki és mást kap, mint egy alvó, csoneskis mókuska, aki magától lezs egyetemista és oldja meg az életét, amíg ő lepasszolgatja, mikor szorul a hurok... És ugyanilyen esztelenül vállal kapcsolatot is. Fingja nincs róla, mit akar, összejön azzal, aki jónak látszik, hogy legyen, aztán csodálkozik, mikor tennie kell a kapcsolatért és nyakig húzza a mellét, úgy tiltakozik meg önérzeteskedik, ha a párja számít rá és teljesen jogosan tudni akar a vele élő ember dolgairól rejtegetés meg különcködés nélkül. Rájön, hogy ez így savanyú, mert erőfeszítéseket igényel, aztán száll a következő virágra hatalmas reményekkel, amíg rá nem jön, hogy az is csak egy ember...


Nézz körül a kategóriában... Emberek ALAP dolgokat kikérnek maguknak és a magànügyeikre hivatkoznak meg a privát szférára. Úgy, hogy párban élnek, ami nem az a hely, ahol te ha tetszik, ha nem alapon akárhova leléphetsz és akármit elsunnyoghatsz, a másik akkor is ugyanúgy fog örülni neked és számítani rád. Ha ez kell, akkor vegyél egy kutyát.


Az emberek könnyen akarnak eredményeket. És ha közlöd, hogy ez nem így megy, mert minden, ami rendben van az életedben, az neked is ezzel és ezzel járt és fenntartani is ezzel meg ezzel jár, akkor te vagy a megmondóember meg az, aki mellett börtön lenne. Naná, hogy a seggvakaráshoz képest egy minimális tartás és törekvés is nyomasztó...

2019. dec. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Azért van ez így, mert az emberek mindig a másikban veszik észre azt, amit magukban nem akarnak, metnek, de nagyon is ott van. Instant sikereket akarnak nulla áldozathozatallal, különösképpen önismereti kérdéseket tekintve. Az egók harca ez manapság, kevés kivétellel.
2019. dec. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Huszonévesen volt 4-5 rövidebb kapcsolatom. Mindig volt valami gond, éreztem, hogy valami nem működik, nem az igazi. És amint úgy éreztem, hogy ez nem jó nekem, továbbléptem. Aztán megtalált azt, akivel jó volt, és 7 évig voltunk együtt. Szakítás után pár hónapig egyedül voltam, majd újra találkoztam valakivel, akivel jó volt. Lassan 10 éve együtt vagyunk. Én egyáltalán nem bánom, hogy nem ragadtam benn a korábbi "valami nem az igazi" kapcsolataimban. És mivel minden kapcsolatból tanultam, ezért igenis jobb lett.
2019. dec. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Azért huszonéves korban nem kell együtt maradni olyannal, akivel nem működik.
2019. dec. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg a valóságban egyáltalán nem kezelik úgy az emberek...lásd mennyien maradnak benne életük végéig szar házasságban.
2019. dec. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

A kifejtés elvolasása előtt is tudtam, hogy a valaha létező legnagyobb bullshit fog következni és mily' szerencse, hogy nem is kellett csalódnom.

Ha két ember nem illik össze, bármi ok miatt nem tudnak egy párt alkotni, igenis a szakítás a megoldás. Szóval szerinted a helyes megoldás 1-2 évig rabolni valaki idejét, még akkor is, ha amúgy már nem működőképes a kapcsolat, csak mert a magadféle kétbites tájparasztok majd megbélyegzik az adott személyeket? Őszintén kívánom, hogy 15 éves házasság, 4 gyerek után nyögje majd be neked a párod, hogy mégse akar téged és kezdhesed akkor újraépíteni az egész életed.

2019. dec. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A ruhák akkor is hamar tönkremennek (ha használva vannak sokat), ha márkásak. A fast fashion néha kicsit gyorsabban, de nem sokkal. Az emberek meg különbözőek, egyik ilyen másik olyan.
2019. dec. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Mit kellene csinálni? Az egyetlen rövid életet feláldozni egy szar kapcsolatban? Képzeld, sok embernek van önismerete, és azért lép tovább.
2019. dec. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Nincs türelmük az embereknek hozzá, nem tanultak meg konfliktust kezelni, sokkal idegesebbek alapból, mint régebben, és sokan saját magukkal sincsenek tisztában, hogy kik is ők valójában.
2019. dec. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én értem mire gondol. Valóban 1-2 évente lépnek, új partner, aztán újra eltelik az 1-2 év... És ez nem huszonévesen, az akkor még teljesen más, ez a 40+ kategória. Nincs meg a kitartás, a küzdés, a közös, de minden is, hisz 10-20-30 ezren várnak az online oldalakon, hogy felkeresd őket. Nincs már az, ami még a nagyszüleinknél, szüleinknél volt. Pedig én ismerhettem a nagyszüleimet, együtt ismerhettem Őket ... és ez csodálatos volt. Szóval nagyjából értem a kérdezőt. Választok valakit (polc), sokat, egy bejön (nagyjából) egy darabig minden OK, majd "megbánt", de hát van másik... itt biztos nincsenek meg a kapcsolathoz szükséges igazán mély érzések, szerintem ez a baj, vagy én vagyok 40 évesen már 90?
2019. dec. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!