Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fizikai rosszullét szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizikai rosszullét szakítás miatt?

Figyelt kérdés

4 napja szakítottunk, az ok az volt, hogy elhidegült tőlem, az utolsó 2 hónap már amolyan semmilyen se volt, csak még kitartottam mellette mert nagyon szerettem és sajnos még szeretem is. Viszont 4 napja vége lett. Tegnap látták a mostmár exemet egy új nővel az ismerőseim és állítólag nagyon jól elvoltak, van egy sanda gyanúm, hogy ezek ketten már előbb összemelegedtek, minthogy mi szakítottunk. Sőt, ez szinte 100%, mivel alapjáraton bennem volt az érzés, hogy van valakije még mellettem. Megalázva érzem magam. Sőt, úgy érzem, hogy a szívemet kitépték, marha nagy ürességet a mellkasomban. 6 évig voltunk együtt és ő volt a szövetségesem, a társam az egyetlen bizalmasom és hirtelen szerte ment az egész...(nyáron is volt egy kisebb-nagyobb csetepaténk, szerintem ott kezdett már elúszni az egész)

Most viszont szörnyen érzem magam azóta, hogy kimondtuk, vége és szétköltöztünk. Azóta, hogy beigazolódott a "másik csaj gyanúm" pedig mégrosszabbul vagyok. A szkítás óta nem tudok enni rendesen, csak falatozok, nem akarok beszélni senkivel, ma délután hánytam is és csak aludtam estig..most meg itt bőgök hajnalok hajnalán, úgy, hogy másnap reggel dolgoznom kell menni...tényleg úgy érzem, hogy számomra megállt az élet és ezt nem tudom, hogy ki érzi át....szörnyű:(

Lehet, hogy emiatt vagyok fizikálisan is rosszul? tényleg nagyon taccson érzem magam....


2019. dec. 16. 02:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Persze, hogy lehet.

Nem tudsz szabit kivenni? Táppénz?

Nagyon sajnálom.

2019. dec. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy egyedül a dologgal, nekem volt olyan, szintén hosszú kapcsolat utáni szakításkor, hogy napi 1-2x hánytam, úgy, hogy alig ettem, pár hét alatt lement 7kg. Akkorra éreztem úgy, hogy nem éri meg miatta ezt a zombi üzemmódot tovább csinálni, és kezdtem el összekanalazni magam..
2019. dec. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Ismerek embert, aki szakítás (pontosabban megcsalás) miatt idegösszeroppanást kapott... Úgy szórakozzon az ember mások érzéseivel, hogy lehet, hogy egy roncsot hagy maga után, aki nem bírja feldolgozni a megaláztatást és a veszteséget. A szakítás is egyfajta gyásszal jár, nem kell csodálkozni, ha egy kellően szerelmes és érzékeny embert padlóra küld rendesen...
2019. dec. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudok szabira menni, mert elég sokat voltam otthon a hetekben más okok miatt.


Én is úgy érzem, hogy tönkrementem...egyik napról a másikra....

2019. dec. 16. 02:59
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Tudom, hogy nem vigasztal, de igaz az, hogy idővel jobb lesz.

Gyászolj, de azért az egészséged ne tedd tönkre.

2019. dec. 16. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Februárban ért véget 3 éves kapcsolatom. Hasonlóan, mint nálad már volt egy másik nő a dologban, de ami szörnyű volt, hogy vele kellett még élnem 3 hónapig. Mindennap hallani, ahogyan negédesen beszélgetnek telefonon szinte megölt. Komolyan megfontoltam az öngyilkosságot emiatt. Én 22 kgmot fogytam 2 hónap alatt, semmit sem tudtam enni, mert ha ettem is kihánytam rögtön. Borzasztó sząr volt, senkinek se kívánom, de miután kiköltöztem életem újra csodás lett. Azóta rájöttem ki kellett volna bąsznom őt évekkel ezelőtt. Idióta voltam ő meg egy sząr alak.


Fel a fejjel. Jön majd a következő

23L

2019. dec. 16. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Kitartás, idővel majd jobb lesz. Annyit meg tényleg nem ér az egész, hogy rámenjen az egészséged.
2019. dec. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
6os voltam. Azt még kihagytam, hogy pánikrohamok gyötörtek akkoriban és 3x idegösszeroppanást kaptam. De mint irtam azóta minden frankó
2019. dec. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

Engem 2 hete dobtak ki, másfél év után. Az első pár napban azt hittem belehalok. Még most is fáj, sokszor gondolok rá és hiányzik. Túl sok volt a közös emlék, mindenhol vele voltam, mindenre fáj ránézni mert rá emlékeztet. De már picit könnyebb. Ha gondolod írj privátba, ha pesti vagy el is mehetünk beülni valahova és lelkizni kicsit. Tudom ismeretlenül furán hangzik, de jót tud tenni ha kibeszéled magadból. Kitartást :)

21L

2019. dec. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%

Sajnálom.

Jó lenne, ha lógnál olyanokkal, akiket kedvelsz. Ne maradj magadra.

Nyugodtan sírj amennyit akarsz, nehogy visszatartsd. Levezeti a feszültséget.

Nem mész el futni? Hetente többször, akár minden nap. Segít a kedélybetegségen való uralkodásban.

Remélem mielőbb boldog leszel valaki mással, de addig is, próbálj meg erős lenni.

2019. dec. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!