Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi legyen? 4 éve együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? 4 éve együtt vagyunk, együtt élünk kb 3 és fél éve és tökéletes minden. Azonban azt érzem, hogy elvesztettem az identitásomat új ingerekre van szükségem.

Figyelt kérdés
Mindeközben rohadtul szeretem es ha elképzelem az életet nélküle sírnom kell. azonban tényleg azt érzem, hogy nem fejlödök nem tudom kivagyok. Ráadásul 24 évesen rohadt fiatalnak érzem magamat egy ennyire"komoly" párkapcsolathoz. félek ha szakítanánk az nagy hiba lenne. valaki voolt hasonlo cipoben?

2019. dec. 16. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
"24 évesen rohadt fiatalnak érzem magamat " Ebben tévedni méltoztatsz!
2019. dec. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%

SZERETŐ(K)


Ez a megoldás!

2019. dec. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Hàt talàld Meg önmagad, legyen külön baràti körötök, hobbitok.
2019. dec. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1es: :))) igen ez tök szubjektiv kinek mi

2es: tisztelem öt meg magamat is annyira,hogy ne tegyek ilyet

3as: probáltm, és ez történik lehet rosszul fogalmaztam. azt érzem tulsagosan fuggok tole

2019. dec. 16. 20:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén nem értem,hogy mi bajod.Ha azt érzed,hogy nem fejlődsz,annak nem sok köze van a barátodnak.Ez rajtad múlik.
2019. dec. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A pasidnak mi köze az új ingerekhez?

Esetleg új pasiktól származó ingerekre vágysz? Mert akkor értem hogy lépni akarsz.

2019. dec. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondolom arra gondolsz hogy kipróbálnád magad, más mellett milyen vagy, ki vagy. Egy izgibb(nek tűnő), másféle emberrel, mint a párod, akihez amúgy kötődsz nagyon is.

Ez, megnyugtatlak, visszatérő gondolat az emberben, én több év házasság után is éreztem ilyet.

Csak előtte elégszer estem pofára a szerelmi életben, hogy tudjam, a férjem tényleg jó hozzám, tényleg megérdemlem a szeretetét, és erre van szükségem, ezt szeretném, Őt szeretném, nem az akármilyen elképzelt másik életeket.

Én viszont egy jó tízessel idősebb vagyok nálad és jóval több csalódással a hátam mögött így önmagammal lemeccselni ezt kicsit egyszerűbb.


Neked kell mérlegelned. Én mindenesetre javasolnám hogy kezdj új hobbikba, szórakozz, utazz barátokkal. Legyél önmagad is, ne csak párban létezzetek.

Kipróbálhattok valami újat akár az ágyban is, vagy új egyébként. De ha rálelsz valami jó új hobbira, új társaságra és kivirulsz, már az nagy löketet tud adni.

2019. dec. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!