Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hosszú kapcsolat utáni szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolat utáni szakítás vagy válás után hogy kezelitek/kezeltétek a kínzó magány érzését?

Figyelt kérdés
Nagyon szenvedek egyedül, hogy nincs, akihez bújhatnék, aki szeret és szerethetem, aki ír nap közben. Az intimitás hiánya a legrosszabb. Nap közben is rossz, de az este egyenesen kínzó. Akik átestek ezen, mi segített? Meddig szenvedtetek? Írnátok kort és nemet is? 43/N
2019. dec. 17. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatfüggés lvl.1437
2019. dec. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magaddal miért nem vagy kapcsolatban? Ha lennél, nem kéne külsős kapcsolat/személy ahhoz h boldog legyél. Érdemes lenne magadba nézned.
2019. dec. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én szakítottam, nem arról van szó, hogy elhagytak. Megszoktam sok év alatt, hogy mindig ott volt egy társ. Lényegében sosem éltem egyedül eddig. Szeretném, ha megtanulnám, hogy egyedül is jó legyen. De hogy?
2019. dec. 17. 19:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Ironikus h ehhez is kell egy társ :D csak nem kapcsolatra értem hanem kineziológus, mentor, ilyesmi.
2019. dec. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 peca1000 ***** válasza:
0%

Felmentem társkereső oldalakra, és csajozni kezdtem.


Minek szenvedtem volna?


1-2 héten belül megvolt a folytatás mással.


Most is ezt tenném, ha válnék.

2019. dec. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rockarc ***** válasza:
100%

Mindenkeppen javasolt az emberi tarsasag. Keresd a baratnok, rokonok tarsasagat. Egyreszt hamarabb kijossz a godorbol lelkileg, ha ertelmesen toltod el a most hirtelen rad szakadt szabadidodet, masreszt meg szokott esni az a "csufsag", hogy a keretlenul is el fognak kezdeni ajanlgatni neked szobajoheto ferfiakat es persze ugyanez igaz visszafele is.


A sport segithet levezetni a felesleges energiakat. A kerdesedbol azt veszem le, hogy gyerek sincs. Vagy esetleg kirepult mar? Azt mar felve emlitem meg, hogy haziallat? Sokaknal kizaro ok, egy kutya, vagy egy macska is, de a szomszed imadni fog, ha elviszed neha a kutyajat setalni, meg dogonyozni. Nyilvan semmi nem potolja a tarsad, de ez csak egy kovetkezo lepes lesz, addig a sajat eletedet kell ujra kitalalnod es elned.


43F

2019. dec. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ó az egyik exem 10 év után, egyik héten még velem qrt másik héten már el is költözött az új bikájához😁 hála a jó istennek
2021. jan. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!