Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan értessem meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele, hogy nem akarok semmilyen kapcsolatot tartani vele?

Figyelt kérdés
Pénteken szakítottam a barátnőmmel ~2 év után. Az elmúlt 3-4 hónapban kezdett betegesen féltékeny lenni mindenkire. A barátaimra, a családomra és főleg a női munkatársaimra és ismerőseimre. Teljesen kiakart sajátítani magának. Beszélgettünk és elhitette velem, hogy meg fog változni de azért neki is igaza van mert többet kell vele lennem. Szerdán hazafelé találkoztam egy nővel és elmentünk kávézni még arra is rávett, hogy posztoljunk instára. Exem post után 10 percel visítva hívott fel, hogy ki ez a nő(ha leírnám amit mondott az oldal 0,1 sec alatt tiltana le). Meg se tudtam szólalni mert rám vágta a telefont. Ez azért nem volt jogos mert ez a nő Zita, azaz unokanőverem akivel csak idén 4x találkozott. Megpróbáltam exemmel beszélni letiltotta a mobil számom és minden social platformom. Másnap kaptam 6 SmS-t amiben részletezte, hogy talán túlreagálta a tegnapit DE én nem foglalkozom vele eleget meg miért vagyok én másokkal mikor vele kellene lennem stb. Pénteken találkoztunk nálam ez volt a hiba. Beszélgettünk utána veszekedtünk és megmondtam, hogy részemről ennek vége. Azóta folyamatosan zaklat minden platformon és az sem érdekli ha nem írok neki vissza. Hihetetlen gyorsasággal váltják az üzenetek a stílusukat. Egyszer egy genyláda vagyok utána "Tudom, hogy én is sokat hibáztam" utána én vagyok megint a világ mocska utána neki nincs értelme az életének nélkülem így nincs értelme élnie sem és ennek összes variációja. Tegnap beszéltünk sajnos telefonon. Egyszerűen nem érti meg mennyire megterhelők voltak vele az utóbbi hónapok és mennyire nincs semmi közös jövőnk.

2019. dec. 18. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
De szép is a szerelem! :)
2019. dec. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Tiltás!
2019. dec. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt minden értelmes ember szakított volna, el ne hidd, hogy valaha megváltozna. Törlés, tiltás mindenhonnan.
2019. dec. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le mindenhonnan, aztán majd abbahagyja a vergődést idővel.
2019. dec. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

Exeim és én is viselkedtem már így. Egyszerűen csak ki van teljesen borulva a fájdalomtól, és hiába haragszik rád borzalmasan, attól még szeret is, és tudja, hogy hülye volt, és nem akar elvesziteni.

Ha flegman beszélsz vele/nem válaszolsz, az csak olaj a tűzre sajnos...

Majd egyszer jobban lesz, de idő kell neki még, még fel sem fogta, ami történt, meg azért 2 év mégis csak 2 év.

2019. dec. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Sose értettem az ilyen kérdéseket..


Ha valakivel semmilyen kapcsolatot nem akarok folytatni, azzal nem állok szóba, lesz@rom az illetōt.

Amíg te rászánod az idōd arra, hogy magyarázkodj az exednek, felveszed neki a telefont, olvasgatod az üzeneteit, meg foglalkoztatnak, agyalsz rajtuk... már bocs, de ez nem úgy néz ki, mintha semmilyen kapcsolatot nem akarnál. Pedig baromi egyszerū megszakítani valakivel a kapcsolatot.

2019. dec. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%

“Ha flegmán beszélsz vele/nem válaszolsz, az csak olaj a tūzre sajnos”


Ha valaki ilyen betegesen hisztérikus a barátjával szemben, az nem érdemel másféle bánásmódot sajnos....

2019. dec. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bajba is kerülhetsz, elég psycho ez a csaj ahhoz, hogy előadja majd, hogy te bántottad fizikailag (vagy még rosszabb) meg ilyesmik (sérülést meg bárki tud magának gyártani) és örökké börtönbe juttat, de ha nem is, ott a megbélyegzettség amitől sosem fogsz tudni szabadulni. Menekülj el, mielőtt ez bekövetkezne.
2019. dec. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

Ha flegmán beszélsz vele/nem válaszolsz, az csak olaj a tūzre sajnos”


Egyrészt nem érdemel mást, másrészt ha válaszol a kérdező, az is még jobban olaj a tűzre, mint a tiltás vagy a válasz hiánya.

2019. dec. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Voltam a barátnőd helyében. Valahol igen, lehet többet kellett volna lennetek együtt, viszont az exed nem bízott benned, kérdés miért?

Én exemnek is a Gézapista is fontosabb volt, úgy éreztem, utolsó vagyok a fontossági listá. Először próbáltam szépen megértetni vele, majd szépen lassan átmentem ugyanebbe a viselkedésbe, mert iszonyat kétségbeesett voltam.

Mondjuk sose féltékenykedtem rokonokra pl, szóval ez a része meg tényleg már extrém a volt barátnődtől.

Valamiért átborult ez nála egy önbizalomhiányba ami vegyült azzal, hogy elhanyagolva érezte magát és bumm kész a hisztérika-chocapic! :D

Összességében jól döntöttél. Viszont akkor tényleg tiltsd, mert minden patkánylyukon megkísérel könyörögni majd.

31n

2019. dec. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!