Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert dorgoli ezeket az orrom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert dorgoli ezeket az orrom ala? Miert akar ezzel bantani?

Figyelt kérdés
7 evig voltunk egyutt. Kisebb megszakitasokkal es szunetekkel. Elhidegult a kapcsolat es reszemrol a szerelem ami volt atalakult egy csaladi szeretette, nem tudom szepen megfogalmazni de mintha a testverem szeretnem. Ettol fuggetlenul nagyon fontos az en eletembe, mindent egyutt csinaltunk. Jelenleg meg egyutt lakunk es a szakitas 2 hete tortent, ma fogok elkoltozni. Viszont minden egyes alkalommal mikor jon nyomkodja a telefonjat, nez ram sunyin hogy eszre veszem e es rakerdezek e kivel beszel. Folytatva hogy o megy bulizni, hatha a 2 unnep kozott megismerkedik valakivel stb. Faj mert hiaba lett most mar vegleg vege, ettol fuggetlenul o sokkal tobb volt nekem mint a volt szerelmem. Es nem biztos hogy ezeket velem kellene megosztani. Van egy lany akit csak megakar.. es mar kerdezgette hogy mikor is koltozok el.. nem ertem, hogy legalabb addig amig nem koltozok el miert nem tudott volna ennyivel megtisztelni. Egyebkent azert nem koltoztem el, mert nem talaltam azonnal masik alberletet (Pesten elek, szuleim videken de a munkam Pesten van) de ma mar koltozok. Csak megis rosszul esett.
2019. dec. 19. 05:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű fáj neki a szakítás, és így akar bántani. Ki szakítitt, te vagy ő?
2019. dec. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kozos volt tenyleg. Mindketten egyetertettunk vele, egyebkent o hozta fel, de bennem is erlelodott.
2019. dec. 19. 06:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, ő így próbálja átvészelni ezt az átmeneti időt, hogy jobbnak mutatja a helyzetet, hogy ő milyen jól van. Amint kilépsz az ajtón ez a színjáték össze fog omlani, mint egy kártyavár.
2019. dec. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyebkent tenyleg ismerkedik es beszelget mas lanyokkal. Ami persze normalis, csak zavart hogy igy.. nem ilyennek gondoltam. Egy szimpla tisztelet a masik irant.
2019. dec. 19. 07:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Előre menekül, ennyi, tényleg próbáld meg ignorálni, ma már úgyis lelépsz.
2019. dec. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!