Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálja ezt az exem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt az exem, ha továbblépett már?

Figyelt kérdés
Az exbarátnőm már egy hónapja mással van együtt. Nem régen szakítottunk, meg is lepődtem, hogy ilyen hamar váltott, mert sokáig voltunk együtt előtte. Mégis lájkolgat, figyeli a történeteimet (holott nem is követ) és volt hogy beszéltünk is, amikor pedig féltékenykedni kezdett az új lány ismerőseimre. A lényeg, hogy figyel engem. Nem értem. Ha tovább lépett és annyira boldog mással, akkor miért csinálja ezt?

2019. dec. 19. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A csicskajanak tart akire befolyassal akar lenni
2019. dec. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy nem lépett tovább. Meg persze az is van, hogy nem olyan könnyű száműzni az ember életéből egyik percről a másikra azt, aki X ideig a párja volt. Bizonyára kíváncsi még rád. Azt is el tudom képzelni, hogy bántaná a büszkeségét, ha te is továbblépnél, ezért féltékenykedett.
2019. dec. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán az lehet, hogy hulyiti a másik srácot, mert egyértelműen nincs túl rajtad.
2019. dec. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mert még hiányzol neki vagy szeret, két lehetőség miatt váltott gyorsan, vagy be akarja tölteni azt az űrt amit hagytál utána vagy hogy téged bosszantson azzal hogy már talált valakit ha nem gonosz akkor ez a lehetőség, ha viszont gonosz akkor azért figyel hogy nézze te mikor találsz valakit és azért váltott gyorsan mert azzal a pasival már a szakítád előtt is kavart.
2019. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta beszéltem vele és azt mondta, hogy nem szerelmes az új srácba, nem szereti úgy mint engem, csak jól esik hogy van mellette valaki, aki figyel rá és akivel beszélhet, és aki átsegíti ezen az időszakon. Tudja, hogy ez így nem korrekt, de nem tud egyedül lenni, pláne a hiányom miatt. Bevallotta, hogy még nincs túl a mi kapcsolatunkon és elkapkodta ezt. Azt mondta össze van zavarodva és küzd saját maga ellen. Tudja, hogy ez így nem is lesz hosszú életű, mert nincsenek erős érzelmei. Nem értem igazából, mert én itt lettem volna neki, jeleztem nem egyszer felé, hogy beszéljük meg a dolgokat, és nyitottam felé, újra is kezdtem volna vele. Azt mondta, hogy félt visszafordulni, mert félt hogy nem fogunk változni. Mindezek ellenére, pont a napokban tette közzé "hivatalosan" is hogy kapcsolatban van vele. Most ennek mi értelme? Hallottatok már ilyet? Miért jobb egy pótlékkal lenni? Mert ez szerintem csak az.
2019. dec. 29. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!