Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon ez miért van? Szakítottu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez miért van? Szakítottunk (más nővel volt ), letiltott minden hol . (fb, viber, whats app) majd 1-2 nappal később mikor eszembe jutott, megnéztem viberen feloldott . Ahogy láttam tiltottam . De nem értetem miért oldott fel?

Figyelt kérdés
2019. dec. 20. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Honnan kéne tudnunk, hogy egy számunkra tökéletesen ismeretlen ember mit miért csinál?
2019. dec. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy értettem a kérdést ,ha Ti is csináltatok hasonlót ,(hogy tiltottatok valakit mindenhol majd feloldottátok ) akkor az miért volt ? Úgy ,hogy közbe ti már mással voltatok !
2019. dec. 20. 10:26
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert én úgy gondolom ,azért hogy tudja tartani velem a kapcsolatot . Én viszont nem szeretek más kapcsolatába belepiszkálni , ezért is tiltottam.
2019. dec. 20. 10:28
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Az a baj babám, hogy te nem tudod elfogadni, hogy ő mással van te meg itt maradtál hoppon.


Különben ezt az egészet nagy ívben lesz**arnád és nem érdekelne hol tilt vagy engedélyez és hol mikor kivel lehet.


Ideje tovább lépned.

2019. dec. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dedós.
2019. dec. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4 es persze ,hogy nem tudom meg felfogni hiszen hétfőn történt .
2019. dec. 20. 14:16
 7/9 A kérdező kommentje:
illetve nem értem ha velem nem volt jó ,mert valószínű,hogy nem mert akkor nem mással lenne . Akkor mégis mi értelme volt letiltani majd feloldani .
2019. dec. 20. 14:29
 8/9 anonim ***** válasza:
A feloldás nem jelent semmit sajnos :(, ha akar valamit megkeres. Most tekints a világ felé, persze ez nem jelenti azt, hogy el kell felejtened, mert ha nem jelentkezel, letiltottad... meg fog keresni, amikor egyértelmű lesz már számodra, hogy mit akar. Ez sajnos csak a Te kapaszkodód, de sajnos semmi :(. Kitartás.
2019. dec. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én pl azert oldottam vissza mert nem akarok senkivel rosszban lenni ha csak lehet, de ez semmit nem jelent
2019. dec. 22. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!