Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogosan szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan szakított velem a barátom?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor vagyok a haverommal késő esténként. Múltkor pedig az osztálytársa meglátta hogy vele vagyok a boltban. És a barátom meg kiakadt hogy miért nem szóltam neki erről. Merthogy előre szólnom kellett volna ha fiúval találkozok.

2019. dec. 20. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Kinek mi fér bele egy kapcsolatba. Van aki jól kezeli az ilyesmit, van aki nem. Ő nem az a fajta, aki tűri, hogy vadidegen pasikkal járkálsz ide oda. Nekem se férne bele. Bár én szóvá tenném először, aztán ha nem változik a helyzet, akkor szakítanék.

Miért olyan rohadt fontos neked az, hogy kapcsolatba más pasival járkálsz késő estig? Gondolom a pasid helyett is vele foglalkoztál többet.

2019. dec. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért mert nekem is kellenek barátok. A lányokat meg ki nem állhatom mert hisztisek és minden apróságon besértődnek. És nem vagyok vele olyan sokat, viszont még így is többet mint az exemmel voltam mert ő meg aztán heti 1-2 órát volt velem. Ennek ellenére sose csaltam volna meg mert most is őt szeretem. Csak na, a barátomtól nem kérhettem volna ki a véleményt a párkapcsolati gondjainkról hogy kinek van igaza (mert rávágta volna hogy neki) vagy hogy mivel lepjem meg, ezért jók a barátok.
2019. dec. 20. 14:44
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
Lehet kellenek a barátok, bár nekem egy darab sincs, nekem akkor se férne bele. Barátkozni neten is lehet, neten beszélgetve. Undorítónak tartom, amikor találkozgatni kell pasikkal a nőknek.
2019. dec. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És akkor beszélgessünk neten, személyesen meg ne beszéljek senkivel? Azért személyesen is jó kibeszélni a gondjait az embernek. Nem csak leírni. Nem vagyok oda a netes barátságokért, inkább a személyes találkozók híve vagyok.
2019. dec. 20. 14:56
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Ha nő lennék, akkor egy ilyen srác nekem tuti, hogy nem kellene. Állj ki magadét, és értékeli már magad annyira, hogy nem rendeled alá magad valakinek.
2019. dec. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
98%
Jogos, vagy nem jogos, nem tökmindegy? Ez nincs törvénybe foglalva, ezért jogorvoslati lehetőség sincs. Nem kell neki megindokolnia hogy miért szakított. Neki ez már nem fért bele.
2019. dec. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Hát akkor vállald a következményét. Lehet találkozni is. De nem 5-6 òrákat együtt tölteni. Nekem nem kellene olyan pár akinek fontosabbak a barátai. Sajnos ilyent fogtam ki mindig.
2019. dec. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egy szóval se mondtam hogy fontosabbak. Csak kellenek a barátok is. De természetesen ő volt nekem mindig is a legfontosabb, csak jó ha heti 1x volt velem 1-2 órát.
2019. dec. 20. 15:21
 9/11 anonim ***** válasza:
97%
Minden szakítás "jogos".
2019. dec. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
42%
Szard le ezt a palit szerintem xDD nehogymár engedéjt kelljen kérned, nem a tulajdona vagy. Ha neked fiú barátok kellenek, akkor azok kellenek. Egy ilyenért meg pláne ne a fiúbarátodat dobd ki
2019. dec. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!