Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehetne egyszerűbb ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne egyszerűbb ez az időszak? (Szakítás után)

Figyelt kérdés

A történet: Több éves kapcsolat, sok szép emlék, majd egy szakítás néhány napja. Én még szeretem ő már mással van.


Ti hogyan tudtátok át vészelni a kezdeti nehéz időszakot?

Ki beszélném magamból, de nincs kivel.



2019. dec. 26. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Tereld el valakivel a figyelmed, kezd el sportolni, új hobbi
2019. dec. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerű. Hogy is lehetne az, valami véget ért amiben te jól érezted magad. Sajnos ez ilyenkor a normális ha rosszul érzed magad. Én úgy gondolom, hogy igen is meg kell gyászolni a kapcsolatokat. Utána szépen elkezdeni felállni, mint ahogy az első is írta új hobbi, új kapcsolatok stb
2019. dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Menj sétálni, ha majd nyitnak az üzletek nézelődj, vásárolj.


Korrekt lehet, hogy így karácsony elé időzítette. Minek az embernek ellenség, ha ilyen jó barátja van... :/


Ennél csak jobb jöhet. Az emlékeket egy sokkal jobb társsal újra átélheted, találhatsz ehhez új helyszíneket, új dolgokat. Ne ragadj bele ebbe, ha túl sokat időzöl, csak fölöslegesen kidobsz gyászra időt, közben meg nem tudod visszafordítani. Aki ezt teszi azzal akit "szeretett", az nem érdemel új esélyt. Ezért mondom, hogy ennél csak egy jobb kapcsolatod lehet ezek után, és inkább erre nézz.

Jobbulást!

2019. dec. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Gondolj arra, hogy valszeg a kedves exed már a kapcsolatotok alatt elkezdett kavarni az új párjával (elég valószínűtlen, hogy csakúgy karácsonykor tök spontán jöttek össze), és neked már nem akart idén karácsonyi ajándékot adni, ezért dobott most.


Sírd ki magad nyugodtan, aztán foglald le magad valamivel (nekem pl a sport sokat segített). Tudom sablonosan hangzik, de igaz: ne rágódj túl sokat a múlton, a miérteken, mert csak felemészt lelkileg, koncentrálj a jelenre, jövőre, mert ennél csak jobb lehet :).

2019. dec. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs recept, de pont hogy meg kell élni a fájdalmat, nem elnyomni magadban. Amit elnyomsz az nem kis problémákat jelenthet a jövőben, akár tönkretéve az egészséged (és a jövőbeli kapcsolataid).


Ha nincs kivel beszélned, írj egy naplót és írd ki minden gondolatod, terved, célod, fájdalmad.

2019. dec. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kibeszélheted minden részletét, ha szeretnéd.
2019. dec. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz üzenetben, elolvasom, válaszolok is rá. Velem is nemrég szakított a barátom.
2019. dec. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, megpróbálok erőt meríteni a jótanácsokból. Nagyon jól esett a válaszokat olvasni.


6, 7 írtam privátot.

2019. dec. 27. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!