Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után a férfiak mennyi idő után jönnek rá, hogy mit vesztettek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 26. 17:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden férfi veszít! Van amelyik nyer azzal,hogy elhagyja a nőt! Attól függ miért szakítottatok. Ha azért szakított veled mert elviselhetetlen vagyok akkor nem fog soha vissza sírni téged.Ha azért mert másik nőt talált akkor sem biztos,az csak akkor lehetséges ha az a nő rosszabb természetű mint te. Ezt nőként mondom!
2019. dec. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
42%
Változó. Valakinek 1 óra valakinek több év, több sikertelen, rosszabb kapcsolat mint az előző.
2019. dec. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
Nem amiatt szakít valaki, mert nem látja értékesnek a másikat. Sok esetben az ember felfogja, hogy a másik milyen jó tulajdonságokkal rendelkezik, de ha nem tudja őszintén szeretni, akkor nem fog vele maradni. Miért akarnál olyannal lenni, aki maximum amiatt van veled, mert veszteség lenne téged kihagyni? Ez nem egy jó kapcsolat. Ettől még nem fog úgy szeretni, mint amit szeretnél kapni egy olyan kapcsolatban, ahol tényleg értékelve vagy, és figyel rád a másik. Így csak az értékelés miatt lenne veled, kihasznál, de közben unatkozik.
2019. dec. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Miért mit veszített ha egyáltalán veszített?
2019. dec. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz számára nagyon értékes ha elhagyott!
2019. dec. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Szerette volna ha az életébe maradok ,hogy neha beszeljunk ,de en nem akartam . De en ezek utan ugy vagyok vele hogy sose szeretett , csak voltam az eletebe 2,5 evig .

En nem hagytam volna el csak azert valakit hogy “hatha” mas is tud szeretni annyira , vagy elfogadni , foleg ha sose maradt meg mellettem senki.

azt mondta nekem “tudja hogy senki nem fogja ennyire szeretni es elfogadni ahogy en .

de mivel 30 éves és én voltam az első komoly kapcsolata mert más nővel csak 1 hónap volt a max (kapcsolat) igy elengedtem ,


Ne oltsatok le . Lehet h en latom rosszul .

2019. dec. 26. 17:29
 7/23 Noren1989 ***** válasza:
75%

Eléggé változó. Egy rossz kapcsolatból szerintem komolyabb veszteségérzet nélkül ki lehet lépni, viszont egy többéves, pozitív élményekkel teliből már sajnos nem.


Saját példámon elindulva, nekem az utóbbi volt, és még a mai napig sokszor fáj, hogy így alakult. Időre levezetve...olyan 4-5 hónapja történt meg a szakítás.

2019. dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

jajj persze már az csak egy bla bla bla...


az maximum egy nagyon rövid ideiglenes állapot , kész röhej az egész.


nem vesztett ő semmit

2019. dec. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

O menni akart ,en elengedtem . igy a korrekt ugy gondolom , barmennyire is rossz ... tulelheto minden . csak akarni kell .


Csak kivancsi lennek mikor jon ra arra amit eddig hajtogatott : hogy senki nem fogja ennyire elfogadni , senki mellett nem lehet ennyire onmaga , es senki nem fogja ennyire szeretni “

bar lehet ezek is üres szavak voltak .

2019. dec. 26. 17:32
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Én szakítás után egyből rájöttem hogy nem vesztettem semmit,és így gondolom a mai napig.

Életem legjobb döntése volt ;)

2019. dec. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!