Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogos hogy gondolkodok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos hogy gondolkodok a szakításon, rossz ember lennék emiatt?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a párommal úgy érzem jobbat is kaphatnék. Bár nem vagyok benne biztos. kollégáim, idegen emberek szerint is vékony csinos lány vagyok, valóban sokat adok a külsőre rendszeresen sportolok. Párom nagyon el van hízva, tehát külsőségben is van különbség, de ez engem abszolút nem zavar, mert szeretem, de talán szerettem ugyanis már nagyon rosszul bánik velem, mintha cselédje lennék, ha valamit nem úgy csinálok ami neki jó ordibál velem, szerencsére még nem ütött meg de félek hogy az is eljön előbb utóbb. Otthon van semmit nem csinál, munkát nem keres és csak azt hangoztatja hogy tegyem össze a két kezem hogy ilyen férfi van mellette mint ő... lehet igaza van nem tudom milyenek a mai férfiak. Ő valóban nem csak szexre használ és azért szeret is , sokszor gondolkodok a szakításon nem tudom mi lenne a jobb.... Amúgy párom 33 éves én 26 vagyok
2019. dec. 26. 18:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Neharagudj de szerintem dobd ki... öntelt fa*sz
2019. dec. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
33 vagyok, nem vagyok elhízva, a háztartást magam vezetem, így max felezned kell és nem szoktam ordibálni. 😄
2019. dec. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Őőő..izé...munkám is van. xD
2019. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

Ha ez valóban így van, akkor sajnos téged rendesen kihasználnak.

Fiatal vagy, a leírtak alapján csinos is... Mit akarsz egy hájas munkanélküli lúzertől?


Tedd fel magadnak a kérdést:

Mennyit érek? Értékelem önmagam eléggé?

2019. dec. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Te tiszta hülye vagy!Ha ez nem kamu akkor k€rva gyorsan szabadulj meg tőle!
2019. dec. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Legyen már egy kis önbecsülésed és önbizalmad is!

26 évesként semmiről sem vagy lekésve, szakíts vele minél előbb.

Nem csak szexre használ, arra is jó vagy, hogy eltartsd, hiszen nem dolgozik, elvárja, hogy csodáld, hogy összeteheted a két kezedet = hát NE tedd össze! Menekülj, hátra se nézz, mert már érik a pofon két ordibálás közben .

Vannak még rendes emberek a mai férfiak között is, hidd el! Találd meg és élj vele boldogan!

2019. dec. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mehet kapcsolatfüggő vagyok azért vagyok vele de nagyon félek hogy nem találok normális pasit ha szakítok olyan sok rosszakat lehet hallani hogy milyenek a mai pasik
2019. dec. 26. 19:34
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Lovettaja azert van gondolom:D Kulonben mi masert lennel vele..
2019. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

"de nagyon félek hogy nem találok normális pasit ha szakítok"


Miért, a mostani, akiről azt írtad, hogy "már nagyon rosszul bánik velem, mintha cselédje lennék, ha valamit nem úgy csinálok ami neki jó ordibál velem, szerencsére még nem ütött meg de félek hogy az is eljön előbb utóbb", az normális???


Most őszintén, így képzelsz egy normális párkapcsolatot?


Mit érzel, amikor ordibál veled, és úgy bánik veled, mint a cselédjével?


Szerinted tényleg ezt érdemled?

2019. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak, ha rosszul választasz, akkor gázosak a mai pasik. Ezért válassz férfit, ne pasit!
2019. dec. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!