Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom őt elengedni mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom őt elengedni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja szakított velem a párom de én még mindig nem tudtam ezt elfogadni és azóta is csak futok utána ő meg kihasznál engem játszik velem és az érzéseimmel. Már tudom,hogy nem szeret engem és akárhányszor felhozom neki az újrakezdést ő nem akarja ellene van. Pedig már nagyon sokszor szakítottunk és újrakezdtük de ezúttal ő már beleunt és tényleg lezárta velem. Néha néha még összejárunk de csak akkor ha én megyek el hozzá ha nem megyek el akkor nem találkozunk. Nekem meg ez így nem jó mivel komoly kapcsolatot akarok de ő viszont képtelen a komoly kapcsolatra neki a szabadság kell. Én még mindig szeretem őt és egyszerűen nem tudom békén hagyni. Van amikor napokig nem is válaszol az üzeneteimre. Ő csak akkor keres ha éppen hiánya van vagy éppen szívatni akar engem. Nem bírom tovább ezt a játékot nagyon szenvedek ő megélvezi,hogy játszhat velem. Kihasznál engem :( én meg futok utána. Nem tudom kihez fordulhatnék segítségért mert nagyon szenvedek. Szerintem rajtam egy szakember se tudna segíteni csak a pénzt kérné el. Ti mit tanácsoltok nekem?
2019. dec. 28. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
próbálj felnőttként viselkedni
2019. dec. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt csak drasztikusan lehet, máshogy nem. Ne hagyd, hogy játsszon veled, az érzéseiddel. Tiltsd le mindenhonnan, töröld minden helyről, ahol érintkezhettek. Tudom, hogy baromi nehéz, de nem fog menni, ha nem állsz a sarkadra. Jusson eszedbe, hogy többet érsz annál, hogy valaki ilyen szinten kihasználjon érzelmileg, testileg, mindenhogy!
2019. dec. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-es ha tudnád hányszor de hányszor próbáltam már letiltani őt de sajnos mindig feloldottam egy idő után és újra kerestem. Belebetegedtem abba,hogy itt hagyott engem és nem tudom elfogadni,hogy vége csak szenvedek.
2019. dec. 28. 20:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, te még nem szenvedsz eléggé. Ha így lenne, akkor már rég nem futnál utána mint egy kiskutya.

Te akarsz szenvedni. Csináld, de úgyis te leszel végleg kidobva, mint elavult játékszer, ha jön az új partner. Addig, de csak addig vagy jó, míg ezt az áldozat-hősszerelmest adod. Gyerekes, de majd tanulsz belőle.

2019. dec. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, hidd el, én is tudom milyen érzés ez, iszonyú nehéz elfogadni azt, hogy már nem kellesz, már nem szeretnek. Muszáj kitartanod, és letiltanod őt, ha nem teszed meg, akkor ez a szenvedés még hónapokig, akár évekig is elhúzódhat, ezt nem hagyhatod, legyen önbecsülésed, és hidd el, hogy ennél jobbat érdemelsz. Máshogy nem fog menni.
2019. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Legalább elmondhatom a történetem meghallgatnál? Olyan jól esne ha valakivel beszélhetnék erről.
2019. dec. 28. 20:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze írj nyugodtan privátot
2019. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szintén ugyan így vagyok,de muszáj erősnek lenni! 💪☝️
2019. dec. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is, én is 1 hónapja szakítottam, szívesen meghallgatlak. L
2019. dec. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!