Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szakítsak vele botrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak vele botrány nélkül?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok. Nem szakítottam még soha senkivel, az előző párom szakított velem, szóval nem kellett ilyenen gondolkoznom.

Viszont már nem működik semmi. Elvár tőlem mindent, de ő nem tesz semmit, veszekszünk is állandóan és azzal fenyegetőzik ilyenkor, hogy szakít velem. Dolgozni nem hajlandó, az én munkàmat leszólja. Röviden nem bírom már tovább. Hogy szakítsak vele úgy, hogy ne legyen belőle orbitàlis veszekedès?


2019. dec. 28. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan a temperamentuma nem tudod elkerülni. Esetleg egy nyílvános helyre üljetek be, hátha tudja ott modorálni és én nem ragoznám túl csak elmondanám neki, hogy a sok vita és balhé miatt már nem érzem azt amit és sztem menthetetlen a kapcsolat.
2019. dec. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is, de nem lép ki a házból kb soha. Mióta együtt vagyunk összesen egyszer voltunk igazából randizni is, mert amikor felhoztam bármikor is rögtön az volt, hogy "Minek akarsz Te menni bárhova is?". Nem ez a pillanat lesz az amikor elhagyja a házat.
2019. dec. 28. 21:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Együtt éltek?
2019. dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egymás mellett lakunk, kb 2 tömb van köztünk, de még hozzám sem jön át sem soha. Ezért írtam azt, hogy nem hagyja el a házat soha.
2019. dec. 29. 17:08
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor szakíts vele messeneren
2019. dec. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
SMS-ben vahy Messengeren vagy telefonon megmondod neki, hogy vége. Nincs tovább. Reakciót sem kell megvárni. Ennyi.
2020. jan. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos átgondolva tényleg ez a legjobb megoldás, mert személyesen csak elkezdene vergődni meg ordítozni, ès az anyja házában egyébként sincs pofàm vele szakíta. Köszönöm a válaszokat!
2020. jan. 1. 17:45
 8/11 A kérdező kommentje:
Szakítottam vele! Köszönöm! :)
2020. jan. 6. 21:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Remélem minden rendben ment
2020. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen, rendben ment nagyjából. Leírtam neki, hogy szerintem ennek az egésznek nincs értelme és jövője, de kivánom, hogy találja meg a párját. Majd írt nekem kb 10 SMS-t, hogy Nekem biztos más van a képben, stb. Ezután éjszaka írkàlt nekem az anyja, hogy vigyem át a hàzkulcsot, mert én azt elvittem, hogy kiraboljam a házat (Soha nem volt kulcsom az ő hàzukhoz), a maradék cuccait ma elvittem az anyja munkahelyére(táska, értékes), az meg bunkózott velem, és még utánam is ordított mikor jöttem ki a helyiségből, aztán letiltott engem, ezt az utóbbit nem nagyon értem mi okból tette, de mindegy is.

Hu, jó volt ezt leírni és kiadni magamból.

2020. jan. 7. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!