Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti törölni szoktátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti törölni szoktátok az exszel készült közös képeket főleg ha nem volt szép szakítás?

Figyelt kérdés

Régi közös képeket találtam a telefonon, főleg nyaralásos képek, emléknek szépek, mert szép helyeken voltunk, picit összeszorul a gyomrom a képek láttán, de összességében semmi többet nem jelentenek már számomra. Kicsit szomorúvá is tesznek.

Nem szoktam nézegetni.

Ti törölnétek ezeket a képeket?

Nekem ezek már inkább csak emlékek.



2019. dec. 29. 20:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%

Én törölni szoktam. Pont amiatt, hogy eszembe se jusson nézegetni és szomorkodni, hanem minél inkább csak előre nézzek.


26N

2019. dec. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem törlök fényképeket.
2019. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Amiken ő is szerepel, azokat törölném. A tájképeket nem. Nem vagyok híve a nosztalgiázásnak akkor, ha az exekről van szó. Ráadásul az új párkapcsolatban is zavarhatja a másik felet, ha ilyen képeket őrzöl féltett kincsként. Ezt is meg lehet érteni valahol.
2019. dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Én egy pendrive-ra lementek minden képet.
2019. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
51%
Én CDre írtam ki. Beraktam a többi közé. A telefonomon nem hagyom rajta az ilyen képeket.
2019. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Hát igazából viszonylag friss szakítás...igaz azóta ő már talált mást vagyis pontosabban azért a “másért” hagyott el...:D ez gáz nem?

Szóval ilyen szempontból is érdemes vizsgálni ezt a dolgot nem?

2019. dec. 29. 20:49
 7/21 anonim ***** válasza:
80%

Én felrakom gépre és ott jó helyen vannak, nem törlöm őket.

Majd ha öreg leszek, talán egyszer nézegetem őket.

Ez is az élelem része volt.

2019. dec. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Van akiet toroltem van akiet nem ...
2019. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 opened paradise ***** válasza:

Csúnya szakításnál hamar töröltem. Ha másért hagynak el, akkor arra se gondolnék a helyedben szép emlékként.

Normálisabbnál nem egyből, de ott jobb úgy szerintem.

2019. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
35%
Külön adattárolóra mennek, az meg el van rakva szem elől.
2019. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!