Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok! 🤩 Melyik filmbéli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 🤩 Melyik filmbéli férfi karakter fogott meg akibe teljesen belezúgtál? Mi tetszett benne nagyon?

Figyelt kérdés
2019. dec. 30. 16:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ray Donovan.


Mert nagybetűs FÉRFI.


A sok "incel" nyomi tanulhatna tőle!

2019. dec. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Dexter Morgan
2019. dec. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Karakter? Mármint szereplő?


Engem Thranduil,a tünde kiràly. Persze,ha csak a színészről (Lee Pace) lenne szó,akkor is őt vàlasztanàm!

2019. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Csak tiniként zúgtam bele filmbeli karakterekbe, de emlékszem, hogy 2013 környékén bele voltam esve a hannibal sorozat mindkét főszereplőjébe🤷‍♀️

Hannibalba azert mert intelligens volt, volt humora, és nem számítottak a körülmények, mindig adott a stílusára (plusz csak a bunkó, s eggfej embereket nyirta, ki, efelett pedig tini szemmel szemet tudtam hunyni lol).

Will grahambe meg azért mert jól nézett ki, és sokat mutatták a kiszolgáltatott oldalát, ami valamiért bejött...


Tessék, légy a vendégem, hogy messzemenő következtetéseket vonj le az egész női nem szexualitásáról ez alapján.

2019. dec. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Legfőképpen igen, a fiktív karakterre nem magára a színészre gondoltam, hanem azt akit megszemélyesített, mint pl. James Bond, vagy Sherlock Holmes. De ha nem szerepelt tv-ben az is rendben van, lehet írott mű szereplője. Nekem ilyen volt a Goriot apó Eugene Rastignac-ja.
2019. dec. 30. 16:32
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem filmbéli, hanem játék. Nathan Drake. Jó a humora, kellemesen/normálisan férfiasan gyengéd és van benne kitartás. Meg amúgy jól is néz ki
2019. dec. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Az álom fiktív férfim az egyértelműen Marty McFly (játssza Michael J. Fox), és ez már kb 12 éves korom óta így van. Egyszerűen nincs olyan aspektusa a karakternek, amire azt mondanám, hogy taszítana.


20/L

2019. dec. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Riddick (Vin Diesel)az èletben nem jönne be merr tul sokat kell ennie


Jack Sparrow csak mint karakter, mas filmjében nem tetszik, mint ember sem

2019. dec. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Doian Grey. Elsősorban kinézetre jön be. De amúgy is van benne "valami". És semmi bajom a kicsit elvontabb figurákkal.


A másik "tuti pasi" Kenan Emiroglu, az Elif sorozatbol. De az, aki először játszotta Kenant, mert őt is lecserélték, ő nem jött be. Nekem a második Kenan tetszik, aki aztán a sorozatban meghalt.

Jó, ez csak egy sorozat, de ez a karakter szerintem jó. Nekem kb ilyen egy kívül,belül álompasi. Csinos és nagyon jó ember.

2019. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A nagy Gatsby. Mert soha annyira nem szeretett férfi még nőt mint Gatsby Daisy Buckhanant. 💕💞💕💞
2019. dec. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!