Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy tökéletesnek tűnő, harmoni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tökéletesnek tűnő, harmonikus, jól működő kapcsolat, ahol minden stimmel, remek az összhang és a kémia. Miért lép ki belőle mégis egyik pillanatról a másikra, teljesen váratlanul, valódi indok nélkül a férfi? 25/N

Figyelt kérdés
2020. jan. 3. 18:16
 1/8 Hellmano ***** válasza:
100%
Mert talán mégsem volt semmi olyan harmonikus és jó csak látszat volt az egész.
2020. jan. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

mert amit te annak gondolsz az nem biztos h a másiknak is az

ennyi

2020. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindez nem jelenti azt, hogy szerelmes volt beléd... ezért.
2020. jan. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit 1-2 írt igen.


Feleannyira sem volt az igazi a részéről, csak te voltál elfogult illetve ábrándozós.

2020. jan. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert fel sem tűnt, hogy csak neked tűnt tökéletesnek.
2020. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Felettem leírták a lényeget.

Saját tapasztalat: Jól megvoltunk, aztán a barátnőm kezdett elkényelmesedni. A közös program sokszor az alvás lett, kevesebb lett a szex. A netre persze felpakolta, hogy minden szép és jó. Én beszéltem vele, mondtam, hogy ez így nem lesz okés, foglalkozzon velem többet és kevesebbet a munkával/haverokkal/netes oldalakkal. Nem ment, szóval kidobtam. Ledöbbent, hogy a tökéletes kapcsolatunknak hogy lett minden előjel nélkül vége...

2020. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igy ahogy leirtak, az elegedetlen fel nem kommunikalta h baj van, aztan amikor betelt a pohar, lepett. A masik meg nem erti. Egy latszatkapcsolatban eltel. (Velem is megtortent)
2020. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Mi volt az ürügy? Ilyen „jobbat érdemelsz” duma?
2020. jan. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!