Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez mikor fog végre elmúlni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mikor fog végre elmúlni?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor szakított velem a barátom elég váratlanul és rajtam kívül álló ok miatt. Azóta sem bírok rendesen enni és aludni, nincs kedvem semmihez, pedig közben fel is vette velem a kapcsolatot valaki, akivel hosszú távon akár új kapcsolat is kialakulhat majd. Ennek ellenére kedden megyek pszichológushoz, és közben azon gondolkozom, hogy hogy fogom ezt az egészet túlélni addig. Mikor múlik el végre a fájdalom, és mit tehetek ezért?

2020. jan. 4. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
pszichológushoz??? Hany eves vagy10?
2020. jan. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi volt az ok?
2020. jan. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát így kemény 4 nap után még azért naivság lenne bármiféle pozitívumot várni.


Szerintem is menj el pszichológushoz, de ne amiatt, mert nem alszol meg eszel rendesen, hanem mert valami komolyabb bajod van és azt diagnosztizálni kell.

2020. jan. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi karácsonykor mentünk szét. Próbálom lefoglalni magam. Olvasni, filmezni. Sajnos barátaim nincsenek. Ha neked vannak, akkor legyél többet velük. Ne nyomd el az érzéseid. Sírd ki magad. Tudom mennyire nehéz! Kitartás!
2020. jan. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Klau97hun ***** válasza:
Ha van olyan akivel kialakíthatsz kapcsolatot hosszú távon , mit remegsz olyanon aki eldobott?
2020. jan. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert gondolom a kérdező még mindig szereti. Én is kB így lennék vagy még rosszabbul, szerintem én bele is döglenék...
2020. jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Klau97hun ***** válasza:
#6 . Ha szereti miért vetette fel rögtön hogy van más, akivel tervezhet?🙄
2020. jan. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert tudja, hogy már nem lehet semmi, de attól az érzelmek nem múlnak el, és próbálkozna hátha megkedveli a másikat.
2020. jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!