Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hányszor és miért hagytak el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor és miért hagytak el titeket?

Figyelt kérdés

2020. jan. 22. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem hagytak el, hanem csak úgy hagyták, hogy rájöjjek -ami elég gyorsan sikerült- hogy nem engem akarnak. Még azt is nekem kellett elhagynom aki megcsalt, ő maradt volna kétlaki.
2020. jan. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Direktbe egyenesen: Soha nem mondták ki (illetve de, az exem, aki aztán mindig visszajött,végül én hagytam el.)

Sunyi mód, kijátszás, felszívódás volt pár (4-5).

2020. jan. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Először mert fiatalok voltunk még , nem kommunikáltunk rendesen. Nem is volt normális oka. Talán kicsit elhidegültünk.

Legutóbb pedig azért , mert érezte, hogy nem vagyok szerelmes. És szerinte nem haladt a kapcsolatunk semerre. ( Összeköltözés stb). Mondott nagyon hülye indokokat is , hogy neki most nem megy egy párkapcsolat.

A valódi indok szerintem , hogy megismert mást. Mivel utánam nagyon gyorsan lett barátnője , és össze is költöztek. :)

2020. jan. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos sokszor, de nem értem, hogy ez egy idegen számára miért fontos?


Az oka pedig annyi, hogy nem vagyok alkalmas rá.

2020. jan. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Háromszor hagytak el.

Első: nem akartam megdugni 3 hónap alatt.

Második: smároltam egy csajjal, aki nem ő volt (mentségemre szóljon, hogy pár óra elteltével bevallottam)... utána meg én féltékenykedtem és gondolom betelt nála a pohár :D nem voltunk sokáig együtt.

Harmadik: Vele majdnem 4 évig együtt voltunk. Igazából az utolsó évben már nyomi voltam, haverkodtam is egy csajjal mellette, persze nem volt semmi, nem is hiszem, hogy megcsaltam volna. Valószínűleg tudott erről, de nem mondta soha. Inkább amikor elkezdte hülyíteni (a hátam mögött) egy "barátom", akkor miatta mentünk szét. Persze ez sosem lett megmondva, hogy ez az oka. Azt hiszem a szakításunk után kb 1 hónappal össze is feküdtek.

Ezek 20-30 között történtek.

2020. jan. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Több mint tizenöt év alatt akárhányszor kidobtam, megcsalt mással, egyszer férjhez is ment persze külföldön érvénytlenenül.

Viszont mindíg visszafogadott, csak miután mástól lett gyereke mialatt nem dobtam ki, végleg befejeztem vele, legyen boldog anya, meg a gyereknek is legyen apja, ne rajtam múljon ez. Ha meg az "anyuci" szórakozni akar akkor nem én leszek a játékszere a jövőben!

2020. jan. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eddig egyszer es konkrét indokot nem tudott mondani a szakitó fél, csak hogy már nem kellek neki. Heves természete volt és nem tűrte, azt ha nem neki volt igaza.
2020. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!