Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor múlik el a fajdalom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor múlik el a fajdalom és a reménykedés az első szerelem után?

Figyelt kérdés

2 hónapig voltunk együtt de nekem ő volt az első. Egy hónapja szakított velem mert nem érezte azt amit éreznie kellett volna irántam(tehát nem volt olyan szinten szerelmes belém mint én belé). Néha úgy érzem sikerült őt elengednem hiába szeretem még mindig. Azonban vannak olyan időszakok amikor rám tör a fájdalom szinte megszakad a szívem és elkezdek reménykedni hogy egyszer visszajön.

Mikor múlik el? Hogyan lépjek túl a reménykedésen és hogyan fogadjam el hogy ennyi volt nem fog visszajönni már?

19/l



2020. jan. 26. 12:04
 1/2 Hellmano ***** válasza:
Szerintem két hónap után nem kell annyira szenvedni, persze értem te többet láttál a dologba, mint ő mivel te szerelmes voltál ő meg adott egy esélyt a dolognak és nem lett az... Mivel, ha nagyon negatívan nézzük ő soha nem volt beléd szerelmes ezért fogd fel így, hogy semmit nem vesztettél vele és így elfelejted sőt, ha belegondolsz még egy nagyon negatív élmény is mivel csak húzta az idődet stb. még jóhogy csak 2 hónapod ment rá és nem 2 év után nyögte volna be, mert akkor még jobban szét lennél esve. Szóval örülj inkább és még véletlen se forduljon meg a fejedben, hogy visszamenj hozzá.
2020. jan. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első mindig tovább fáj. Ez természetes, hiszen az elméd most tanulja kezelni a szerelmet és a csalódást.
2020. jan. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!