Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Csajok, éreztétek már úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, éreztétek már úgy hogy mennyire gyávák a férfiak?

Figyelt kérdés
Akinek nem inge..., de annyi sérült pasival találkoztam mostanában, akik inkább nem...mert félnek, hogy megint olyan csalódás fogja érni őket. A nők sokkal bátrabbak? Vagy mi van???!!!
2020. febr. 1. 15:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Csajok biztosan megertik a kérdést 😁
2020. febr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

A nők sem különbek, csak heterok és tudnak azzal takarózni, hogy a férfi dolga a kezdeményezés. Mondom ezt amúgy nőként.


Én egyébként nem gondolom, hogy gyávák, például csomó férfi zaklatott és nyomult rám pofátlanul az utóbbi időben. Szerintem akinek ez az alja stílus ráfér a képére, annak kulturáltan kezdeményezni meg sem kottyanna.


És persze vannak nagyon talpraesett férfiak is. Hogy a többivel mi van, azt nem tudom, nyilván, aki gyáva, azt észre sem veszem, mert rejtőzködik. Én meg nem fogom lesni, hogy kinek tetszem.

2020. febr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
12%

A férfiak világszerte meguntak titeket, nevetséges, hogy önreflexió helyett még ezért is a másik nemet hibáztatod.

Rohadtul nem fél senki a csalódástól, csak egy bizonyos mennyiségű tapasztalat után szétnéz a környezetében, és mérlegel, hogy vajon mennyi az esélye annak, hogy egy olyan párt találjon, amilyenre vágyik. Általában az jön ki, hogy ilyet még mutatóban sem látni, és felesleges minden idő, pénz és energia, amit nőkre pocsékolna az ember. Ezt egyre többen látják be.


30f

2020. febr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%

Mivel minden nő azt mondja hogy aki bepróbálkozik nála az undorító féreg, meg nem szeretik ha zavarják őket az utcán, boltban, buszon, ki a f**om fog odamenni hozzájuk?


Ha meg véletlen találsz egy lányt, biztos lehetsz benne hogy a telefonjában legalább másik 10 srác van akivel helyettesíthet téged.


Egyedül egy dolog menthetné meg az egészet, ha látod egy nőnél, hogy valóban érdeklődik irántad és értékeli a veled töltött időt. Ezt azonban nem szokták kimutatni hanem inkább játsszák az elérhetetlent vagy játszmáznak folyamatosan.

2020. febr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Pont az ilyen válaszok miatt kérdezem. Nem vagyok ilyen. Egyetlen férfi van a telefonomban. Már évek óta. De... Ő fél, mert valaki csalódást okozott neki, szóval bocs, de vannak még őszinte, hűséges nők a világon. Csak nem lát meg engem a saját fájdalma miatt.
2020. febr. 1. 16:26
 6/16 anonim ***** válasza:
20%

Ha a nők sokkal bátrabbak akkor hol vannak azok a nők akik kezdeményeznek? Ja igen, ők megtehetik hogy válogatnak a jelentkezők között. Közben nagyban hangoztatják a nemi egyenlőséget, ebben a kérdésben viszont mégis le vannak ragadva a kőkorszakban, ami elég ellentmondásos és egyértelműen az ő javukra játszik.


Amúgy a nők pont ugyanolyan személyiség és testképi zavarokban szenvednek mint a férfiak. Csak annyi a különbség hogy még a legcsúnyább nőknél és bepróbálkoznak havonta legalább egyszer, folyamatosan a nő egóját növelve. Magabiztossága attól ugyanúgy nem lesz, az nem egyenlő az egóval. Az alacsony önbecsülés nagy egóval párosítva pedig a legveszélyesebb nőfajta, és manapság szinte csak ilyet találni.


Nőként fele annyi csalódás se fog érni, mert 90%-ban te vagy az aki elküld és nem fordítva. Nőként soha nem fogod megérteni az álláspontot, miszerint amikor 10 rendesnek tűnő lánynál való próbálkozás után mindről kiderül hogy pont ugyanazon ösztönök vezérlik őket, csak valaki elfelejtett nekik szólni hogy már le kellett volna mászni a fáról, mert 100000 évvel ezelőttről beléjük kódolt ösztönök alapján cselekszenek.

2020. febr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6-os magamból kiindulva higgy a nőkben. Sajnálom ha olyanokkal hozott össze a sors, de ha adnál időt legalább egynek, lehet másképp ismernéd meg, mint, amilyennek gondolod elsőre. Nem tudom miről beszélsz. csinos, középkorú, becsületes, tisztességes nő vagyok, sokan próbálkoznának nálam, de kitartok az mellet akit szeretek, aki viszont nem tart ki mellettem.
2020. febr. 1. 17:14
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyilvan o is kozepkoru. Fel? Hagyjad mar. xD Nem akar toled semmit, lepj tovabb.
2020. febr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Már tovább tudok lépni de azért nagyon tud fájni! Majd kellek valaki másnak sőt kellenék is másoknak. Tényleg sokan próbálkoznak nálam én eddig elutasítottam mindenkit... legalább én megtettem mindent, hát vannak ilyen nők és szerintem nem vagyok egyedül ebben. Valakit én is boldoggá fogok majd tenni ha ő nem akarta ezt, más szeretné.
2020. febr. 1. 17:38
 10/16 anonim ***** válasza:
53%

Nos jelenleg egy nő elhívott engem egy találkára majd facebookon közli hogy vagy másik 6 pasival is beszélget közbe mert szeretné magát bebiztosítani....


Hogy is fogalmazzak inkább félúton már nem is írtam neki és szóval nem lett végül tali a dologból. Baromi jó érzés hogy így eleve megmondja hogy nem vagyok több mint egy pótolható alkatrész akit bármikor le lehet cserélni egy "jobbra". Közel a szülinapomhoz versenghetnék egy átlag alatti nőért amiért még több mint 6 másik pasi is fut.


Nem igazán segített a "vadászösztönök" felélesztésében... Ilyenek a nők... Találtam már normális értékrendekkel bírót nőt csak az sajnos már foglalt volt és nagyon kevesen vannak.


És igen rengeteget csalódtam már a nőkben. Mérnök vagyok dolgozok/tanulok/nem iszok/nem dohányzok és azt szeretném mint ami a nagy könyvben is le van írva.


A nők egy férfi közeledését sokan viszont iszonyat bunkóan reagálják le és egy idő után meg már eléggé fárasztó tud lenni... Tisztelet a kivétel...


A másik fő probléma hogy azt se tudom hogy hol lehet normális lányokkal ismerkedni mert a bulikat meg diszkókat inkább hanyagolnám. Az igazán szexi csajok a könyvtárban vannak csak még passz hogy onnan hogyan tudnák bárkit is felszedni.

2020. febr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!