Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi jön a düh/sértettség után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jön a düh/sértettség után a férfiaknál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azért fordulok most hozzátok mert szeretném kikérni a véleményeteket a szakításom utáni állapotokról.

A barátommal nemrég szakítottunk egy hosszú 3 éves kapcsolat után. A szakításért meglehetősen neheztelt rám, de én tudtam hogy ennek most így kell lennie, ha egyszer még együtt leszünk akkor ez a szakítás elengedhetetlen ahhoz hogy jól működő kapcsolatban éljünk. Látom rajta hogy nagyon sértett, amellett hogy szeret haragszik rám a korábbi kapcsolatbeli sérelmei és a szakítással járó sérelmek miatt.

Én egyáltalán nem vagyok sértődékeny sem haragtaró típus, ezért fogalmam sincs hogyan működik ez. Nem tudom hogy mi szokott a férfiaknál a harag és sértettség utáni fázis lenni, hogy utána a továbblépés/elengedés következi, vagy épp hogy feljönnek a szép dolgok és a fájdalom és visszavágyódás következik.

Köszönöm előre is a válaszokat!

21/N


2020. febr. 4. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Személyfüggő, ha van önbecsülése akkor többet nem akar látni téged, ha nincs akkor meg akarja próbálni újra.
2020. febr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Recska.
2020. febr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyász 5 stádiuma - az emberek nagy részénél - a szakításra is alkalmazható: tagadás, harag, alkudozás, depresszió, elfogadás. Tehát most az alkudozás fázisa fog következni, amelyben feltámad a vágy a haldokló kapcsolat megmentésére... 29/F
2020. febr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Terrorizálás esetleg bántalmazás
2020. febr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam a visszavágyódás következett...
2020. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem volt okos dolog játszmából szakítani. Ha szeretsz valakit, kitartasz mellette. Akkor is, amikor éppen phaxul viselkedik. Ha meg a szakítás mellett döntesz, akkor nincs visszatáncolás. Az exed nem egy darab rongy, amit kényedre-kedvedre dobálsz, miután felmostad vele a padlót. Hanem egy érzô ember. Ha úgy gondolod, rosszul döntöttél, mihamarabb mondd meg a pasinak.
2020. febr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!