Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt itt olyan aki megbánta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt itt olyan aki megbánta, hogy itt megfogadta a tanácsokat és szakított vagy elvált?

Figyelt kérdés
2020. febr. 8. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert az adott helyzetben én is ugyanazt gondoltam, csak szükségem volt megerősítésre
2020. febr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Mondjuk tényleg unalmas, hogy minden szarra az a válasz itt, hogy szakíts.

Párod a seggedre csap? Úr isten, hát micsoda agresszív állat, holnap már a koponyád veri szilánkosra, szakíts...

Párod kockul? Úr isten, micsoda függő, antiszociális unalmas szar, szakítani kell, ha nem akarsz egy ilyen unalmas alak mellett megöregedni

Szóvá meri tenni, hogy sokat lógsz a férfi haveroddal és együtt kávécskáztok minden hétvégén nélküle? Fujj, micsoda birtokló szemét ember, ki akar sajátítani, ez egy beteg pszichopata, szakíts!

Rápillant a telefonodra a nőd? Juj, hát minek vagy együtt egy olyan emberrel, aki nem bízik benned, hát micsoda dolog az, hogy valaki elbizonytalanodik néha, mikor ezen a redvàg gci oldalon is minden második kérdés a megcsalásról és a szeretőkről szól? Fúj, szemét állat, dobd ki, kutakodjon máshol


Na szóval ez a szint, amire azt mondom, hogy ott rohadjatok meg ahol vagytok a "tanácsaitokkal" együtt, látszik, hogy nem volt még tartós kapcsolatotok. :D

2020. febr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem az alapján szakítottam, hogy itt mit írtak nekem. Saját döntés volt. Viszont segített megerősíteni amit én is gondoltam. Néha szükség van mások véleményére is, hogy "erőt" adjon egy fontos döntés meghozásában.
2020. febr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
74%

Nem szabad olyan idegenek "tanácsaira" hagyatkozni akik nem ismerik a háttér történetet csak amit az egyik fél (nem leír!) felvázolt.

Aki ilyenek alapján dönt az meg is érdemli a végkimenetelt.

Nekem azt jósolták, mert én is tettem fel kérdést párkapcsolati ügyben, hogy szakítás lesz de azóta is boldogok vagyunk.

2020. febr. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!