Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem enyhül a fájdalom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem enyhül a fájdalom? Még mindig nagyon hiányzik

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 hónapja szakítottam a párommal, azért mert problémám volt a viselkedésével.

De sajnos hiába telik az idő még mindig szeretem :(

Egész nap ő jár a fejemben, mindenről ő jut eszembe:,ha kilépek az utcára egy helyről,egy hirdető tábláról, itthon is egy zenéről,egy filmről, egyszerűen mindenről :(

Valamiért azt érzem most hogy ha jönne más,se tudnám szeretni...

11 hónapot voltunk együtt, első komoly kapcsolatom volt (előtte csak pár hónaposak voltak)

Egy zene idézet is eszembe jut erről:"szabadulnék az emlékedtől"

Azt hittem idővel enyhül,de ugyanott tartok ahol 2 hónappal ezelőtt,minden nap sírok 😭

Mit tehetnék? Hogy lépjek túl rajta?

Van személyes praktikátok?

Köszönöm 21/L



2020. febr. 9. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Összejöttél egy verébbel aki kapcsolatra képtelen most meg itt siránkozol...de a rendes pasikat leejtitek ne is haragudj de nem tudlak sajnálni tedd túl rajta magad és talán következönek normális pasit kéne keresni...F
2020. febr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Ne foglalkozz az előzővel, szegény rajtad vezeti le a fusztrációját. Ez mindig ilyen, idővel tényleg könnyebb.
2020. febr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi #2 megpróbálom nem magmra venni,mert normális lánynak tartom magamat,nem olyannak ahogy az első válaszoló leírt!

Remélem idővel enyhül,csak kérdés mikor jön el az az idő

2020. febr. 9. 13:00
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez olyan tipik idióta nő dolog. Szakítást, de nem is akarsz. Akkor mi a fa**nak bántod a másikat.
2020. febr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért,amiért nem változtatott a viselkedésén
2020. febr. 9. 20:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Legyenek új szokásaid,és nézz vidám filmeket vígjátékokat, legyen uj hobbid.

Foglald le magad renndezd át a szobád az is le foglal legalább. Én szakitas után mindig átrendezek mindent segit hogy nem ugyan olyan minden.

2020. febr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szeretted, akkor ez még egy darabig így lesz. Viszont sokat segít, ha abszolút nem kommunikálsz vele, sokat jársz társaságba, emberek közé. Berendezkedsz egy új életformára, változtatsz akár a külsődön, a szobádon, belefogsz valami új dologba, egyebek.
2020. febr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!