Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Úgy érzem, már nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, már nem vagyok szerelmes a vőlegényembe, boldogtalannak érzem magam, de ő nagyon szeret. Megpróbàltuk megbeszélni, tenni valamit, de nem változott semmi, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt, de már hónapok óta úgy érzem hogy már nem szeretem, nem vonzódom hozzá, boldogtalannak érzem magam. Nyáron összeházasodnánk, de tartok tőle, hogy hiba lenne. Ez az első komoly párkapcsolatom, pár hónap alatt megkérte a kezem. Igazából a párom külsejével sosem voltam elégedett, de azzal kompenzáltam magam hogy rendes ember, bár nagyon féltékeny típus, és minden pénzt elkölt ami nagy konfliktus közöttünk. Sokat beszélünk egymással, az érzéseimet is elmondtam vele kapcsolatban, de nem ért engem, úgy kezeli a helyzetet mintha tökéletes kapcsolatunk lenne. A szexet mindig ő kezdeményezi, én meg általában hagyom hogy túlessünk rajta. De mégis kedves velem, törődik velem. Össze vagyok zavarodva, nem tudom mit kezdjek, az esküvőt nem merném lemondani.

2020. febr. 10. 10:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Na, akkor mi a kérdés, ha az esküvőt nem mered lemondani?

Menj csak nyugodtan hozzá, potyogtasd a gyerekeket, aztán éljetek úgy, ahogy tudtok, csináljatok lelki nyomorékot mindannyiótokból.


Írhatunk mi bármit, úgyis ezt fogod csinálni, hiszen kiírtál egy kérdést (?), majd meg is válaszoltad magadnak.

2020. febr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Mit akarsz tenni? Te is tudod a választ.


Ha bevállalós vagy nem mégy férjhez, ha nem akkor tiéd a kínlódos gyak-osok élete:)

2020. febr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon gyors elkötelezôdés, féltékenység, pénzszórás. 3 vészharang kong egyszerre.
2020. febr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Venned kell a bátorságot és le kell mondani. Ha a párod nem akar tudomást venni arról,hogy nem működik a kapcsolatotok nyíltnak kell lenned, különben belemész egy olyan kötelékbe aminek előbb-utóbb úgyis vége lenne.


Nem tudom egyébként hogy beszéltél Vele az érzéseidről,hogy ennyire nem érti meg.

Viszont azt se értem,hogy miért mész bele "essünk túl rajta" alapon a szexbe ha nem kívánod?


Csak feltételezem: nem vagy Vele elég határozott, őszinte, és a kertelésből nem ért.

2020. febr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Első komoly kapcsolatod.

A vőlegénnyel kapcsolatban rengeteg ellenérv.

Szex nem jó.

Nem akarod te ezt az egészet.

Mi a kérdés?? El ne rontsd az életed, életeteket csak azért, mert "nem mered lemondani"!

2020. febr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a fogorvosomnál erzem ezt, hogy szeretnék túl lenni rajta .

Azonnal beszélj vele.

Inkabb most legyen balhé! Mint sokáig boldogtalanságban élni !De ezt az esküvőt nem szabad megtartani !

2020. febr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

Ha már nem szereted, ne menj hozzá!

Ha egy kicsit is azt érzed, hogy nem oké a dolog, akkor nem ő az igazi.

Ne légy olyan, mint a facebookon ülő nagymamák h meg az élő fába is belekotnek, mert megöregedtek úgy, hogy soha nem voltak boldogok ebben az életben.

Ne tedd tönkre az életed! Majd jönni fog az igazi.

2020. febr. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
mivel így érzed le kell,hogy mondd az esküvőt. Tudom,hogy nagyon nehéz,de te is írod,hogy nem vagy szerelmes. Kicsit furcsának tartom,hogy pár hónap után megkérte a kezed? Valami nem stimmel a pasiddal,hogy ennyire hamar el akar téged kötelezni valamint az is,hogy féltékeny? Gondolom azért kérte meg a kezed és írod is ,hogy nem tartod helyes pasinak. Gondolom te egy szép nő vagy,ő meg érzi,hogy egyáltalán nem helyes pasi és bármikor elveszíthez és így akar magához láncolni.
2020. febr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha vele is, és magaddal is jót akarsz tenni, akkor minél előbb lemondod az esküvőt.

Láttam példát arra, aki egy héttel az esküvő előtt mondta le, pont a leány és legénybúcsú előtt, mert már ott azt érezte, hogy képtelen a barátnők előtti színjátékra.

A nő is, a srác is megtalálta azóta a párját, gyermekeik vannak és boldog házasságban élnek.

Ha nem lépte volna meg a nő, mindketten boldogtalanok lesznek, lenne egy-két boldogtalan életre kárhoztatott gyermekük, hétvégi apuka, válási hercehurca stb.

Ha biztos vagy benne, hogy nem tudsz boldog lenni ezzel a férfival, akkor őt is boldogtalanná teszed, ha nem szakítasz vele.

Mivel Te már most tudatában vagy ennek a boldogtalan életnek, felelősség is terhel, hogy megóvd a párod, és magadat is ettől.

2020. febr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű: le kell mondani az esküvőt.
2020. febr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!