Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom elengedni az exem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elengedni az exem. Flashbackjeim vannak róla állandóan. Bárhova megyek ő jut eszembe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő volt az első igazi kapcsolatom. Elsők voltunk egymásnak. 4 évig voltunk együtt, bekerült egy új haveri körbe, akik bíztatták, hogy szakítsunk. Megtette, majd kb 3 hónapra rá kaptam az smst, hogy továbblépett. Tele vagyok kérdésekkel, haraggal, szomorúsággal. Nem tudom, hogyan tovább. Csak a gondolat, hogy mással van kikészít. Úgy érzem ordítani tudnék a fájdalomtól. Hangulatingadozásaim vannak, hányinger gyakran elkap. Kérlek segítsetek mit kéne tennem? Pszichológus?

2020. febr. 13. 03:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A nő vagy a férfi vagy? Habár szerintem fogadd el és gondolj rá úgy, hogy jó volt vele, de véget ért. Az idő majd megsegít, akár mennyire is sablonos szöveg ez.

De nincs jobb megoldás. Ha csak a barátai végett képes volt veled szakítani, soha nem is szeretett téged igazán.

De tényleg csak arról van szó hogy a barátok befolyásolták?

2020. febr. 13. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha bárki rá tudta venni, hogy szakítson veled, akkor nem szeretett. Hidd el, egy boldog kapcsolatban élő elkötelezett embert hiába próbál bárki rábeszélni, hogy dobja el magától a szerelmét.

Igen, valóban sablonos, de az idő fog tudni csak segíteni.

2020. febr. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy jártam. A rokonai nem fogadták el kezdettől fogva, de nekik nem is lesz jó soha senki, mert csak irányítani akarják a volt páromat, ő meg közben viszont ahelyett, hogy ennek az orvoslására konkrét lépéseket tett volna (családterápia, gyermekkori traumák feldolgozása, érzelmi elválás ezekről az emberekről), inkább csak a szőnyeg alá söpörte a problémákat, pedig miután ez végre kiderült, támogattam, szakembert kerestem, bíztattam, hogy van megoldás. De mikor mégis inkább elhagyott, kinyílt a szemem, és rájöttem, hogy valójában soha sem volt határozott, ha valaki megmondja neki, hogy holnap mit végén fel, akkor megteszi, és még hazudni is fog arról, hogy ezt miért csinálta, egy ilyen emberrel pedig nem érdemes még barátságot sem kialakítani, nemhogy párkapcsolatot. Nyilván nagyon rossz ez most így, de közben örülök, hogy hosszú távon nem okoz majd több fájdalmat. Egy kapcsolatnak az az alapja, hogy a másik is elég érett ahhoz, hogy tiszteljen, meglegyen a saját véleménye, meghallgassa a tiédet is, és kiálljon melletted. Sajnos ezek nélkül kB. halálra van ítélve a dolog, és nem éri meg egy ilyen után futni.


N

2020. febr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*vegyen
2020. febr. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lassa rajtad, hogy lesz@rod, boldog vagy, es tovabb leptel, megha nincs is igy...Ha szeretett valaha is, akkor ez bokdosni fogja az oldalat.Ha viszont nem, akkor tenyleg tovabb kell lepj, es magaddal is hitesd el, hogy jol vagy!Segitseg lehet meg, hogy masik kapcsolatba lepsz..De nem ez a legjobb lepes, de ez tuti hatasos lenne
2020. febr. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!