Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vàlaszadòk! Ti hogyan élitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vàlaszadòk! Ti hogyan élitek meg a mai napot "Valentint"? 38/F

Figyelt kérdés

Engem megcsalt a pàrom 2 hònapja.

Higgadt és békés vagyok,tehàt intelligensen kezeltem a helyzetet.

Az elsõ utàn adtam neki még egy esélyt de eljàtszotta azt is.Nem tagad semmit éa beismeri,hogy nem tud hûséges lenni.

És még mindig engem akar,de usvariasan elmondtam,hogy ez ìgy nem mehet tovàbb,megköszöntem,hogy volt nekem és hàlàt adtam a szép pillanatokért és elköszöntem tõle.

Vagytok mostanàban vagy voltatok ilyen helyzetben?

Nagyon fàj ez nekem,én soha nem tudnék megcsalni senkit és most nagyon fàj a lelkem és teljes magànyban vagyok.Faluban vagyok,a vàrosban meg nincsen lehetõség ismerkedni.

Szòval most nehéz.

Örülnék ha beszélgethetnék valakikkel akik hasonlò kellemetlenség ért fõként mostanàban és hogyan kezeli?


2020. febr. 14. 13:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Én jól élem meg
2020. okt. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!