Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitott a baratnom velem 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitott a baratnom velem 3 ev utan, nagyon rosszul vagyok olyanok vvannak a fejembe hogy hihetetlen, valami tipp hogyan tudnek ebbol kijonni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 17. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Az első lehetőséget fogd meg bánatszexre
2020. febr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Kösd le magad valamivel. Találj hobbit amibe örömöd lehet.
2020. febr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én barátom kapcsolatból kapcsoaltba ugrott. Pont 3 éves kapcsolata ért véget,először 2 hétig sírt otthon egy barátja vállán,majd tinderen összeszedett 3 nőt akivel 1 éjszakás. Ez így 1.5 hónap alatt. Majd megismert engem aki eléggé leköti a figyelmét,mi minden szabad percet együtt töltünk. És ő is mondja,hogy sokkal könnyebb így neki felejteni,bár ott ő szakított,de hát sehogy sem könnyű 3 év ,ráadásul nagyon komoly kapcsolat volt.
2020. febr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj ez is nagyon komoly kapcdolst volt, egyik naprol a masikrs bekattant vmilyen szinten en is hibas vagyok, de hat elterveztunk mindent stb, nem tudok mas nore ranezni. El nem hidzem hogy nem fogok neki hianyozni
2020. febr. 17. 15:58
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Beszéld ki magadból az összes bánatos bajod serelmed hidd el ez segít első lépésnek. Egy jó sírás is sokat segít a kiengedesnel. Persze célszerű ehhez egy lelki szemetes akire mind ezt tudithatod. Aztán már csak időt kell adnod magadnak h megemészs és elengedd ezt az egészet. Ha csak idokozben nem táncol vissza a csóka az bonyolít a dolgokon. F/26
2020. febr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező persze még friss a dolog,egyenlőre csak sírd ki magad,beszéld ki baártoknak,családnak,bárkinek akinek tudod. Hidd el 1-2 hét és kicsit enyhülni fog,elfogadod a tényt. Aztuán nyugodtan ismerkedj vagy kezdj új hobbit,vagy bármit.
2020. febr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak a távolság és az idő...

Sírd ki magad bátran!

2020. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, hasonló helyzetben vagyok. Ha gondolod írj, beszélgethetünk.
2020. febr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!