Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért adok újra esélyt adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adok újra esélyt adni az exnek?

Figyelt kérdés

Szakítottunk többször is, a "kapcsolatunkban" sok a feszültség és a harc, de mégsem tudom elengedni az exemet.

Mi az istent lehet ilyenkor csinálni? Lassan a pszichológuson gondolkozom...



2020. febr. 17. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szar érzés a se veled se nélküled állapot :(

Ha nem oldódik meg, jobb elegedni, mint tovább szenvedni..

2020. febr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Miért adok új esélyt az exnek akart lenni a kérdés.


Köszönöm, engem az érdekelne, hogy aki átélte ezt és kijött belőle, annak hogyan sikerült. Tudom, hogy minden eset egyedi, de már senki sem tud egy épkézláb tanácsot sem adni körülöttem, én meg teljesen tanácstalan vagyok.

2020. febr. 17. 18:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet, hogy tényleg jobb ötlet a pszichológus, mert esetleg ő, tárgyilagos kívülálló szakemberként esetleg észrevesz olyan nálad meglévő tudat alatt közrejátszó szempontot is, kérdező, ami neked, mivel nem látsz ki a fejedből (nyugi, más se látna ki a helyedben) nem tűnik fel.
2020. febr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
2# Én csak tapasztalatból mondom, de úgy van, ahogy a 3-as mondja: minden eset egyedi, ezért nehéz tanácsot adni. Magadnak kell tisztáznod, mit vársz a kapcsolattól
2020. febr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3-as: igen, valószínű, csak kicsit az van bennem, hogy magamtól is boldogulnom kéne, de már mindent megpróbáltam és nem sikerült. Egy próbát biztosan megér. Köszönöm.
2020. febr. 17. 18:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több év volt, mire elfelejtettem az egyik legnagyobb szerelmemet. Rajongtam érte, aztán meg csalódtam benne egy óriásit. Porig alázott, aztán meg egy olyan nőt csábított el, akiről azt gondoltam, több esze és tartása van.

Kívánom neked, ne juss el idáig! Addig fuss el előle, amíg nem támad hátba. Nem kell megvárni azt a pofont, ami kijózanít.

2020. febr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van. Köszönöm!
2020. febr. 17. 19:52
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt csináltam,hogy minden létező helyről letiltottam, nem reagáltam telefonon se semmire,hiába keresett. Előbb utóbb megunta.. muszáj volt ezt csinálnom, máskülönben mindig vissza táncoltam volna,ahogy felhívott vagy üzit küldött, ugrottam folyton,pedig tudtam,hogy nem lenne jó a kapcsolat. Szóval szakíts meg vele minden kommunikációs csatornát. Baromira nehéz,én tudom,de a magam érdekében és az övében is muszáj volt,hogy tovább tudjunk lépni..
2020. febr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!