Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Más is volt már így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is volt már így?

Figyelt kérdés

Szakítás után ti is sokat agyaltatok? Boncolgattatok régi mondatokat, ez meg az miért lehetett, stb.


Lefoglalom magam teljesen. De estére, mire agyba kerülök, beindul az agyam, és nagyon nehezen állítom le..

Nagyon szép kapcsolatunk volt, szerettük egymast. Mégis annyit agyalok, csurom csavarom a dolgokat, hogy olyan hülyeségek jutnak már eszembe, hogy nem is szeretett. Mindenfele baromság jut ilyenkor eszembe. Reggelre, napközben meg rájövök, hogy hülye vagyok, meg minek kell ennyit agyalni..

Ti is voltatok már így? Normális ez?



2020. febr. 18. 01:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem természetes. Majd szépen lassan enyhül ez.

Nincs értelme rajta agyalni.

2020. febr. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A mai napig is, évek után szoktam rágódni rajta... Aztán ráparancsolok magamra. Egy idő után feldolgozza az ember. Csak a mélyérzésű embereknek több idő kell.
2020. febr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális.
2020. febr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megnyugtató.. köszönöm szépen!
2020. febr. 18. 18:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Énis ugyanigy vagyok nehezen tudom feldolgozni.
2020. febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez normális folyamat, idővel feldolgozod, levonod a következtetéseket és megnyugszol :)
2020. febr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!