Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez mar nem az egeszseges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mar nem az egeszseges szakitas utani fajdalom?

Figyelt kérdés

A baratommal tobb mint 1 honapja szakitottunk. Mindenki azt mondta hogy majd jobb lesz, stb.. nos, nekem egyre rosszabb. Szinte minden este sirva fekszem le, semmi kedvem az elethez, semmi nem tud boldogga tenni es semmiben nem tudom a szepet latni. Mar ferfiakra ra sem tudok nezni, bar azt nem is szeretnek termeszetesen, de nagyon rosszul esik hogy o pedig erdeklodik mas nok irant.

Hosszu kapcsolatunk volt, rengeteg erzelemmel es szeretettel.

Nem tudom, nem szeretnem feldolgozni hogy vege, vele szeretnek lenni. Nem ereznem hulyesegnek ha ujra megprobalnank, de felek hogy meg nem jott el ennek az ideje


2020. febr. 23. 12:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban. Engem 3 hónapja hagyott el a barátnőm. Nagyjából ugyanígy vagyok mint te.

Ő a legfontosabb ember az életemben, bármit megadnák ha láthatnám, hallhatnám a hangját!

2020. febr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez erősen tini szerelem benyomású. Ne félj, majd a következő ilyen szakítás már könnyebb lesz, aztán azt követő még könnyebb.

Az idő megoldja. Addig meg törölj minden közös médiát (kép, cserélt üzenetek, stb.) és tiltsad le mindenhol, hogy ne kaphass értesítést róla.

2020. febr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
Kötél+sámli..
2020. febr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Még sok-sok hónap múlva is így leszel... ha csak össze nem jöttök addig megint, én lassan 1 éve vagyok így
2020. febr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Ne félj! ha már most nézelődik a "piacon" az csak jót jelent, akármennyire is furcsának hangzik. A pasik ilyenkor gyorsan keresnek valakit, akivel majd könnyebb lesz a fájdalom elviselése, de nyugi az csak szenvedés lesz neki... ennyi erővel az egyik haverját is felkereshetné, és a pasik annyira tudnak szenvedni, hogy pont ezzel próbálják ellensúlyozni és márt mutatni a külvilág felé. Na ez az egyik nagy különbség nők és férfiak között. De legbelül ö is szenved, lehet jobban mint te.
2020. febr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
1 hónap az semmi, nyugi jobb lesz később
2020. febr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem éreznéd hülyeségnek, hogy újra megpróbáljátok csak nem jött el az ideje? Figyelj, ha ott hagyott téged egy hosszú kapcsolat után, akkor annak biztosan jó oka volt, 1-2 hónap alatt nem változik semmi.
2020. febr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat., varok oar honapot es majd megosztom a tapasztalataimat es hogy valtozott e valami ezido alatt
2020. febr. 23. 20:31
 9/13 Alessandro10 ***** válasza:
Új divathóbort lett a szakítás. A legtöbb ember átéli ezt az élete során. Mégis aki nem lelkisérült, azok idővel túllépnek rajta. 1 életünk van. GPS szerint újratervezés. Fontos megtanulni, a legfontosabb személyeket is elveszíthetjük, meg el is veszítjük, idő kérdése. (szülők, rokonok, barátok, szerelmek) Vagy betegség miatt, vagy balesetben, de az is megesik, hogy egyszerűen így hozza az élet. Más úton jár mindenki, nincs 2 egyforma ember. El kell engedni, ezáltal lehetőséget kapsz egy új, jobb életre.
2020. febr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi újság?
2020. jún. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!