Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet továbblépni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet továbblépni egy 10 éves kapcsolat után?

Figyelt kérdés
Két hete szakított velem, de folyamatosan reménykedem, hogy meggondolja magát, és rájön, hogy hiányzom neki. De ezzel csak magamat áltatom, valójában elég egyértelműen közölte, hogy már nem szeret és nem akar tőlem semmit. De egyszerűen nem bírom ezt feldolgozni, és annyira szeretem, és vele terveztem mindent, teljesen az életem része, a legjobb barátom, tényleg a mindenem, vele beszéltem meg mindent, ő volt az, akivel tényleg mindent megosztottam. Felfoghatatlan, hogy ez az egész csak egyoldalú és tényleg csak így el tudott dobni. Hogy lehet ebből továbblépni? Teljesen elképzelhetetlen. :( (28/L)
2020. febr. 23. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Na ilyenkor érzem magam végképp nyomoreknak, hogy én meg egy 11 hónapos kapcsolatot siratok hónapokkal később is....


Sok erőt és kitartást kívánok!

2020. febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kh*rva nehezen és nem is egyről a kettőre, de fel lehet. Az elején meg ilyen lesz, sajnos.
2020. febr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Idő és mivel nem Te akartál szakítani ezért sok idő
2020. febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Még nem voltam ennyi ideig kapcsolatban, ezért nem tudom megmondani... Engem a 2 év utáni szakítás is nagyon megviselt anno... Részvétem, és sok kitartást!😔

24F

2020. febr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Bármennyiben fogadnék, hogy ő vissza fog sirni teged amikor te már tovább léptél ..
2020. febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Nem a 10 év a lényeg, nem mindig az évek, hanem a tartalma.


Sokaknak felfoghatatlan első időben, millióan túlesnek ezen.


És élnek tovább.


Menj közösségbe, ha teheted ne otthon gubbassz

2020. febr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyelemelterelés. Új hobbik. Ki kell próbálni új dolgokat, olyan dolgokat amiket eddig nem mertél/nem akartál. Ki kell robbannod a komfortzónádból. A lehető legkevesebbet legyél otthon, emberek között kell lenned. Fedezed fel, hirtelen mennyi időd van magadra, és élj a lehetőséggel, kényeztesd magad, adj meg magadnak mindent amit kívánsz. 27f
2020. febr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!