Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért sír a szakító fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sír a szakító fél szakitaskor?

Figyelt kérdés
Főképp férfiak véleményére lennék kiváncsi
2020. febr. 25. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Attól függ miért szakít. Ha elhidegules vagy mert van már más akkor nem sír. Ha külső körülmények miatt, mert valami miatt nem működik pl távolság, társadalmi okok vagy bármi, akkor pont azért mint a másik fél. Az érzelmek miatt
2020. febr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noren1989 ***** válasza:
100%

Ha ő szakít, akkor màr nem is sajnàlhatja a dolgot, vagy nem lehet veszteségérzete?


Nekem is volt legutóbbi szakítàskor. Nem esett jól egyàltalàn.


30/F

2020. febr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor utoljára szakítottam, sirtam. Napokig szomorú voltam.

Szerettem a barátnőm, de bizonyos okokból nem tudtam vele maradni. Azaz úgy gondoltam jobb neki, ha mást keres.


35F

2020. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hetek óta nem vagyok túl rajta, de nem volt más megoldás, mert idegileg kikeszultunk egymás mellett
2020. febr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
Az a fél sír aki éppen szakít? Akkor tudom ezt elképzelni ha valami hü..séget csinált, mondjuk félrelépett vagy ártott a másik félnek és próbálja kimutatni felé, hogy nem volt szándékos, hogy lelkére vette.
2020. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
"5"vagyok. Akkor szokott még valaki így viselkedni, ha azt érzi hogy valamiben elhasalt, nem vitte át a lécet és bér megpróbálta de mégsem sikerült működő kapcsolatot kialakítania. nagyon régen volt egy barátnőm akivel azért szakítottam mert nyert egy ösztöndíjat külföldön és legbelül tudtam, hogy a kapcsolatunknak annyi. Amikor tudatosult bennem, hogy 1 hónap múlva elmegy, akkor azonnal szakítani akartam, mert nem akartam végigszenvedni azt az 1 hónapot, jobban kikészültem volna. Szóval ha van valami olyan külső körülmény ami miatt a kapcsolat nem működőképes, de mint embert szeretem, akkor biztosan megkönnyezném a szakítást.
2020. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Mivel szereti a másikat.
2020. febr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Én pl. megkönnyebbültem, hogy vége és így jött ki a feszültség.
2020. febr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én két napja szakítottam a szerelmemmel mert nem tudtam bízni benne. Csak szakítás előtt sírtam utána miután kimondtam hogy vége egy könnycsepp sem jött. Viszont állandóan rá gondolok, vajon mit csinálhat, ő hogy érezheti magát.
2020. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én azért, mert a fiaimat innentől csak 2 hetente láthatom, viszont az anyjukkal képtelen voltam tovább folytatni.
2020. febr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!