Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért hiányzik ennyire mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik ennyire mit tehetnék? Még mindig szeretem?

Figyelt kérdés
Másfél hete szakítottam a párommal. Távkapcsolatban voltunk. Részemről elfogyott a bizalom, türelem, hazudott nekem. Hiába tudom hogy össze-vissza hazudott, meg hiába látom a hibáit mostmár még mindig úgy érzem hogy szeretem és nagyon hiányzik. Tudom értelmetlen a kapcsolat ha nincs bizalom de nem tudom mit csináljak. Könnyen viseltem a szakítást. Másnap már új pasikkal ismerkedtem és lett is volna lehetőségem tök jó pasikkal találkoznom. De egyszerűen nem tudom elképzelni hogy mással lefeküdjek, egyszerűen idegenkedek a többi pasitól. Nekem ő volt az első párom, első látásra szerelem volt nem tudom elfelejteni egyszerűen. Másfél hétig teljesen felszabadultnak és érzelemmentesnek éreztem magam. Nem tudtam sírni vagy szomorú lenni. Kifejezetten örültem hogy szakítottunk. De mostanság elkezdtek belőlem előtörni az érzelmek, emlékek. Csak őt akarom.

2020. márc. 4. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
mert csak kihasznált, az írásodból is látszik milyen buta naív vagy
2020. márc. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És az egész családom azt mondta hogy nem hozzám való volt, még a barátnőim is. Mindenki szerint a környezetemből, jogosan szakítottam és akadtam ki. De mindig jön a kísértés hogy újra megkeressem és beszéljek vele.
2020. márc. 4. 13:10
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Másfél hét után mit vársz? Az lóf-sz konkrétan. Lesznek még ilyen hullámvölgyek, ki kell bírni, el fog múlni és te is nagyon jól tudod, hogy így jobb lesz hosszútávon. Ne legyél ennyire gyenge, nem fogsz belehalni.
2020. márc. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hova sietsz?!

1,5 hét telt el, most kezded felfogni, hogy vége ténylegesen. Most kezded el a gyászt. Lehet 1 hét múlva már eszedbe se jut. Ne rohanj a falnak, mert "jajjmostépphiányzik". Foglald le magad.

2020. márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak magaddal tolnál ki,ha újra keresnéd és tovább húznád ezt az egészet.

Lehet ujrakezdenétek, de pár hónal kulva megint szakitás, szenvedés lenne. Ha moat kibirod, akkor pár hét hónap múlva már nem is fog foglalkoztatnj a dolog.

Ez a te érdeked.

2020. márc. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!