Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi lenne erre a legjobb mod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne erre a legjobb mod?

Figyelt kérdés

A baratommal par honapja szakitottunk, ami mar nagyon ert, igazabol inkabb en akartam de megis kozos dontes volt. Egyikonket sem latom konkretan hibasnak, de ha valaki csinalt olyat ami a masikat megbantotta akkor az en voltam. Hosszas gondolkodas utan arra jutottam hogy szeretnem ot felkeresnni, de ezt nem is reszleteznem tovabb.

A kerdesem az lenne hogy hogyan tudnam ot felkeresni, ami hatasos de megsincs az hogy en vagyok aki nagyon teper es meghunyaszkodik. Tudom hogy neki is hianyzom, de sertett kisse es ezert hajlamos lenne ebben a helyzetben is a sertodottsegre, ami viszont ugy erzem nem lenne jo es ha en lennek aki nagyon teper akkor a sertodottseget kicsit emelnem is benne, nagyon o erezne nyeregben magat ugymond.

Szeretnem tehat ha nem kene nekem nokent futnom utana, de megis tehetnek egy szep gesztust es az elso lelest.

De ezt fogalmam sincs hogy csinaljam. Nem szeretnek neki csak annyit irni hogy “hianyzol” mert azt nagyon benanak erzem. Viszont ha elhivnam magamhoz azt meg lehet hogy nem fogadna el. Gondoltam meg ra hogy elhivom kavezni vagy meglepem ot valahogy de egyik opciot sem latom annyira jonak. A lagjobb az lenne ha osszetalalkoznank valahol es ujra osszemelegednenk de arra nem latok sok eselyt.

Tudom hogy sokan nem dijazzak ha valaki ujra szeretne kezdeni az exevel, de most kerlek ne irjatok erre vonatkozoan.

Nagyon varom a hasznos tanacsokat!

Szep napot mindenkinek!

21N


2020. márc. 4. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért szakítottatok egyáltalán? Vancegy olyan érzésem, ha összejöttök is 2 hét múlva megint nem akarod a kapcsolatot, csak a nagy hiányban elkezdtél nosztalgiázni.
2020. márc. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondold ezt túl, egyszerűen csak hívd fel, hogy szeretnél vele beszélni, találkozhatnátok-e egy kávéra valahol. A reakciójából úgyis minden kiderül.
2020. márc. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De miért baj az, hogy ő sertettseget mutat? Elméletileg nálunk is közös döntés volt, gyakorlatilag ő szakított. Teljesen természetes, ha ő a sértett fel, főleg, hogy leirtad, hogy sokmindenben te vagy a hibás. Ha vannak még érzelmei irantad, akkor tedd félre ezt az ócska hozzáállást és keresd fel a legegyszerűbb módon. De tényleg csak akkor, ha látod értelmét.

Nem gondolnám, hogy neki kellene pitiznie most.

2020. márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi változott azóta hogy szétmentetek?

Külső körülmények miatt szakítottatok?

Ha egyszer lezártátok a kapcsolatot és elbúcsúztok akkor mit foglalkoztok egymással a szakítás után? Úgy gondolod, hogy nem találnál nála jobbat? Vagy volt néhány randid ami vacakul sikerült és felértékelődött az exed?

2020. márc. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

No vagyok, de feltem eztva fiut. Valahogy probalja magat tultenni rajtad, es szerintem az a dolog, amivel megbantottad, ujra elojonne, bar nem tudjuk, mi. Akar hasonlot tennel, akar hogy az eszeben akkor is ott van.

Ha a szakitas regota erett, ez az elhatarozas meg hirtelen es csak egyik oldalon, en nem bantanam tovabb.

2020. márc. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!