Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítást akarja kikényszeríte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítást akarja kikényszeríteni ezzel a megjegyzésével a barátnőm?

Figyelt kérdés

Azt vágta a fejemhez egy veszekedésnél hogy teljesen különböző emberek vagyunk,mert ő olyan hogy szeretetre vágyik,én pedig pont az ellentéte vagyok neki,mert ő bújós és szeret ölelgetni,csókolgatni,én pedig szerinte nem.

Nem értem ezt,mert sokszor ölelgettem,csókoltam,szóval nem igaz hogy érzéketlen lennék vagy nem vágyom én is ugyanúgy ezekre a dolgokra.

Azóta nem találkoztunk egymással,ennek egy hete.


Vajon a szakítást akarja ezzel kiprovokálni azért mondta ezt,hogy teljesen különböző emberek vagyunk?


2020. márc. 6. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt akarja, hogy felelj meg jobban az elvárásainak, ergo még többet szeretgesd... Azt mondod, "sokszor" ölelgetsz, csókolsz, de a "sokszor" nem egy abszolút mérőszám. Lehet neked a sokszor az 3, neki meg 10 lenne.

De ha az ember szeretne valamit a párjától, nem hisztizni kell, hanem nyugodtan beszélgetni, és kitalálni, hogy a másik vajon képes-e, illetve akar-e jobban figyelni az igényeinkre. És próbálkozni.

Ha pedig a próba után is elégedetlenség érzése marad, érdemes szakítani.

Szóval, mi lenne, ha beszélgetnétek, megint?

2020. márc. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A gyakorit olvasva újra és újra rájövök, az emberek mennyire képtelenek kommunikálni egymással, és ez egészen megdöbbentő. Banyek, üljetek le és beszéljétek meg felnőtt ember módjára, ha már felnőtt párkapcsolatok témakör; mi erre a kérdésre nem adhatunk választ: valaki szerint igen, valaki szerint nem. SZerintem csak a barátnőd tudja, mit akar, és csak tőle tudhatod meg.
2020. márc. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem szakítani akar, hanem azt, hogy így mutasd ki a szereteted, ahogy ő vágyik rá.

Olvass az öt szeretet nyelvről.

2020. márc. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!