Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőm meghülyült és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm meghülyült és szakított velem 6 év után. Ezek utan nekem másfél héttel már másik kapcsolatom volt, ő még azóta is egyedül van. Ez azt jelenti, hogy nem tud rajtam túllépni és felejthetetlen vagyok neki?

Figyelt kérdés
Szenved vajon?
2020. márc. 15. 13:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy ő nem ugrik egyik kapcsolatból a másikba. Hogy szenved-e, nem tudom, mert nem ismerem.
2020. márc. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem gondolom, hogy kifejezetten azt jelentené. Szerintem normális esetben egy ember meggyászol egy 6 éves kapcsolatot, akkor is ha már nem szerelmes, hisz elvesztette a társát, a korábbi megszokott életét, jobb esetben egyik jó barátját...

Szerintem az nem teljesen egészséges, ha valaki 1.5 héttel már úgy érzi, készen áll egy új kapcsolatra. Persze lehet nem gondolod túl komolyan, de szerintem nem árt kis szünetet tartani, amig egyedül stabilizálódik az ember.

2020. márc. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak hogy én azert mentem bele az új párkapcsolatba, hogy fájjon neki és lássa kit veszített.
2020. márc. 15. 13:28
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Más magyarázatok is lehetségesek, kedves Kérdező:


Hosszú a buli, még mindig azt ünnepli, h túl van rajtad :DDD !


Másfél hét alatt még nem pasizott be?! Biztos benne van a hiba! Ja, nem...


Amilyen rossz volt neki melletted, ezerszer is meggondolja, hogy akarjon-e valamit is a másik nemtől...


Igen, persze, hogyne, azóta se tud túllépni rajtad! Még mindig a cipőjéről törölget téged.


Kb. olyan felejthetetlen vagy, mint egy autóbaleset. Hurrá, emléknyomot hagytál benne.


Nem, kezelésre szorul a veled töltött 6 év miatt.


Még a szinglilét is jobb, mint veled.

2020. márc. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Vagy inkább azt jelenti hogy hagy magának időt hogy kiélvezze a szingliséget és nyalogassa a sebeit. Egy hosszú kapcsolat után sok mindent kell lezárni megemészteni átértékelni. Soha nem értettem miért jó egyik kapcsolatból a másikba ugrani. Főleg hogy másfél hét mindenre kevés hacsak nem volt már meg előre a kiszemelt. Hogy ismersz meg ennyi idő alatt valakit annyira hogy párkapcsolatba kezdj vele?

Nekem négy hónapja ért véget a kapcsolatom a volt párommal. Én szakítottam. Nincs más jelenleg de nem azért mert olyan veszettül szenvedek. Egyszerűen nem is hiányzik a párkapcsolat így nem keresek mást. Lehet a volt párod is így van ezzel.

2020. márc. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy szenved-e, de azt viszont igen, hogy egy szánalmas alak vagy. Fájdalmat akarsz okozni az exednek és ehhez felhasználsz egy teljesen ártatlan harmadik felet. Gratulálok!

Egyébként az a tippem, hogy le se sz*rja, kivel mit csinálsz, elvégre nem kellesz neki, ezért szakított veled. ;)

2020. márc. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet velem is csinált egy pasim!

Nem emlékszem miért is szakítottunk, de a délutáni szundi után már Katicával játszott papás-mamást a babakonyhában.

Ráadásul megszerezték a legszebb csukódós szemű játékbabát is!

Kemény volt, de mire nagycsoportosak lettünk, túlléptem rajta.

2020. márc. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Azzal, hogy ilyen gyorsan összejöttél mással, pont azt mutatod meg neki, hogy nem kár érted. A mostani remélem gyorsan rájön, hogy csak egy eszköz neked, aztán kibsz oda, ahol van a helyed.
2020. márc. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki kapcsolatfüggő. Én speciel, mikor szakítottam exemmel, 5 és fél év után, úgy éreztem magam, mint egy szabad madár, aki kiszabadult a kalitkából. Eszemben sem volt pasizni, főleg nem másfél héttel a szakítás után.

Szánalmas vagy kérdező.

2020. márc. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Élvezi a szabadságot, amíg meg nem találja a megfelelő embert. Te viszont még nem léptél túl rajta, ráadásul egy másik embert kihasználsz, csak hogy az exedet bánthasd. Akit valószínűleg nem is érdekelsz.
2020. márc. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!