Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért fáj annyira, ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj annyira, ha én szakítottam?

Figyelt kérdés

Én vagyok a fiú. 1 évig voltunk együtt, szerettem, de nem tudtam vele a jövőt elképzelni bizonyos okok miatt(melyeket sokszor mondtam is, de nem volt hajlandó változtatni rajtuk), ezért úgy láttam nincs értelme tovább folytatni.

Csúnyán ért véget, én korrekt voltam és barát szerettem volna maradni, de ő ellenségként kezelt.

Most annyira magányos vagyok, mint hosszú idő óta nem:(



2020. márc. 20. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Önző vagy. Ennyi.

Túléled.


Ne keverd a barátsággal elválni és a barátoknak maradni fogalmakat.


Utóbbi a legritkább esetben sikerül.

Elég, ha csak jó ismerősök maradtok. Nem fújtok egymásra, nem átkozzátok egymást. Ha valahol összefuttok, akkor köszöntök, akár néhány értelmes szót is váltotok.


A barátság egészen más, mély bizalmas műfaj.

2020. márc. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Két oka van: 1 - szeretted, 2 - most nem tudsz emberek közé menni, így magányos vagy
2020. márc. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Sokszor teljesen mindegy, érzelmi válság ettől függetlenül lesz. A szakítás sose jó.
2020. márc. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!