Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a férfi szakított velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi szakított velem, de én nagyon szenvedek és ezt elmondom neki, az zaklatás?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon sok hibát követtem el, ő is, fél évig voltunk együtt, de én már előtte évek óta nagyon szerelmes voltam belé. Elege lett a jatszmakbol és szakított velem 2 hónapja.

Mindennap eszembe jut, alig bírok aludni ettől, úgy hiányzik, fáj, mindent visszacsinálnék. El akarom mondani neki, hogy vele akarok lenni..de már nem beszél velem, lehet, hogy mással van. Ha mégis leirnam neki, az mennyire lenne zaklatás?

23/L


2020. márc. 21. 10:14
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
59%

Az szimplán f_szság.


Legjobb lenne, ha eleresztenéd. Változtatni a helyzeten valószínűleg már nem tudsz.

2020. márc. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mikeXxX ***** válasza:
20%
A játszmákat senki sem szereti! Abban meg semmi nincs ha elmondod neki ezzel csak inkább nyerhetsz talán.
2020. márc. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Nem lenne zaklatás, ha 1x megtennéd, és ha nem reagál, vagy elutasít azt tudomásul vennéd.

Ezt viszont akkor érdemes megtenni, ha olyan problémáitok voltak, amin lehet javítani; azért, hogy megint ugyanazt a szart kavargassátok, az hülyeség.

2020. márc. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, adok magamnak még 2-3 hetet..ha akkor sem múlik, akkor elmondom neki. Az volt a baj, hogy úgy éreztem, nem kellek neki, ezért folyton játszottam vele, megpróbáltam feltekennye tenni, ami miatt inkább kidobott.
2020. márc. 21. 11:15
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Törvényileg nem, de ha valakit dobok és mászik utánam, az számomra kellemetlen és annak élem meg. Ez kb a "baszhatod" kategória, de te főzted.
2020. márc. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%

Elmondhatod neki, de csak egyszer.

Az a zaklatás, ha 50-szer felhívod.

2020. márc. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Necces, de talán... egy próbát megér ha még vannak érzelmek.
2020. márc. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!