Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hányszor hagytak el titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor hagytak el titeket és miért?

Figyelt kérdés
Engem azért, mert nem tetszett az exemnek, amiket gyakorikérdésekre írtam. Több barátnőm nem volt.

2020. márc. 22. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon sokszor elhagytak. Legtöbb azért, mert lelkileg egy roncs vagyok, érzelmileg pedig teljesen üres.
2020. márc. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Sose hagytak el. Az első párom az egyetlen is mai napig tartó.
2020. márc. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem hagytak el, mindig én szakítottam.
2020. márc. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszer, az utolsó. Addig mindig én szakítottam. Nem tudom, miért. Szerintem ő se, mert személyiségzavaros.
2020. márc. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Az első pasim hagyott el. Csak dugàsra jàtszott, majd mikor megvolt, elhagyott. A többivel én szakítottam.

Most màr 10 éve a férjemmel vagyok együtt.:)

2020. márc. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Legutolsó barátnőm 5 hónap alatt 5x szakított velem, állítása szerint nem hobbiszakító, csak sosem látott más kiutat. Aha. Persze a családdal és barátnőkkel arra jutottak, hogy -többek között- Aspergeres vagyok es pszichiátrián lenne a helyem. Érdekes, de előtte rendes kapcsolataim voltak, ahol közösen mondtuk ki a kapcsolat végét.
2020. márc. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem számszerűsítem, mert az elhagyás előfeltétele elvileg a rendes kapcsolat, olyanom meg talán 2 volt nagy jóindulattal. De ennél többször lettem dobva. Az ok: nem voltam elég (jó), nem feleltem meg a különböző elvárásoknak. (Elég sz.. nő vagyok, minden szempontból.)
2020. márc. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes... Én olyan lehetek mint az #1-es válaszoló, csak nőben. Mindig én szakítottam.
2020. márc. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!