Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szakítás után hordanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítás után hordanátok azt a aranymedált amit a volt barátotoktól/barátnőtöktől kaptatok?

Figyelt kérdés
Több hónapja vége van a kapcsolatunknak, már neki és nekem is van más. Nagyon szeretem azt a medált. Ha felveszem, mit fog szólni a mostani barátom?
2020. márc. 23. 07:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
Nem. Ha bizsu, akkor visszaadnám, ha arany, akkor eladnám.
2020. márc. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha tetszik, hordanám. Párodnak meg miért kéne tudnia, hogy kitől kaptad?
2020. márc. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Bocs, hogy férfiként hozzászólok.

Volt, hogy nyakkendőt kaptam ajándékba egy barátnőmtől, akivel később szakítottunk. A nyakkendő szép volt, a mai napig megvan és időnként hordom is.


A barátodnak nem muszáj az orrára kötni, hogy egy volt barátodtól van. Egyszer régen kaptad valakitől, megvolt már, mikor összejöttetek és kész. Így nem kell magyarázkodni. A férfiak 99%-a úgysem kérdez rá, hogy melyik ékszeredet kitől és mikor kaptad.

2020. márc. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Én a volt barátnőmtől kapott bögréből iszom minden reggel a teámat.

Az új barátnak nem kell tudnia honnan van.

2020. márc. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

Egyáltalán miért kell tudni a mostani barátodnak,hogy melyik ékszered /vagy bármi egyebed/ kitől származik?

Nyugodtan hord, ez nem jelent semmit. Egy tárgy, amihez ragaszkodhatsz és a Tiéd, függetlenül attól,hogy akitől kaptad azzal már nincs kapcsolatod és nincs Hozzá kötődésed.

2020. márc. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

A páromat nem zavarná.


Tudná, hogy azért hordom mert tetszik, nem a csávó emléke miatt.


Tehát csak miatta nem mondanék le róla, de ha engem zavarna, akkor eladnám.

2020. márc. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem hordanám szerintem. Ki nem dobnám, mert egy szép emlék lehet, ha amúgy szép és tartalmas volt a kapcsolat (bár volt olyan kapcsolatom, ami után inkább eladnám), de a jelenben élve nem szeretem a múltban aktuális dolgokat használni...
2020. márc. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én simán hordok olyan ékszert ami extől van, de nyilván nem dörgölném a barátom orra alá, hogy ezt az extől kaptam. De ha rákérdezne, nem hazudnék, elmondanám. Nincs ebben semmi, felnőttként kell viselkedni.
2020. márc. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

Én hordanám. Nekem adta. Az enyém.

Nem is dobtam ki semmit, amit kaptam, a dekorációs elemek még mindig kinn vannak a szobámban, mert jól néznek és nincs jelentősége, hogy kitől van.

2020. márc. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nem ilyen szívecskés meg közös poénos dolog, akkor én hordanám. Én sem akadnék ki, ha a párom hasonló ékszert hordana.
2020. márc. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!