Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit vétettek az egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vétettek az egyedülálló anyák, hogy egyedülálló anyák lettek?

Figyelt kérdés
Akik megözvegyültek, azokra ez a kérdés nem vonatkozik.

2020. márc. 23. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Szar embertől lettek terhesek
2020. márc. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Én azt utálom csak, hogy mindig minden esetben ha egy gyermekes nőt otthagynak, akkor mindig a férfi a hibás.


Ez egy ősrégi hülyeség, primitív gondolkodásra vall.


Hiába van gyereke a nőnek attól még ő is lehet hibás

2020. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Semmit. Mit vétettek a férjek hogy elhagyták őket? Lehet hogy ők se semmit.

Vannak kapcsolatok amik kihűltek, és a nő kilép belőle, és fordított eset is van.

De van olyan is, gyakran, ahol eleve labilis kapcsolatba vállaltak gyereket.


Minden kapcsolat más.

2020. márc. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A mai világban a férfiak nem szokták olyan könnyen a bombanőket lapátra tenni, azért is érdekes. Mennyi energiabefektetés kell egy nő megfektetéséhez, te jó Isten!
2020. márc. 23. 19:03
 5/8 anonim ***** válasza:
30%

A terhesség és az azt követő időszak nehéz megpróbáltatás sok pár számára. A nők várandósan sokszor elzárkóznak a szextől, amit bizonyos férfiak elfogadnak. Abba nem gondolnak bele, hogy a férfinak szüksége van szexre az intimitáshoz, a nőnek meg pont fordítva van ez. Amikor elmarad a szex, szépen lassan elhidegülnek egymástól. Nem ritka ilyenkor a megcsalás, prostizás.


Amikor megérkezik a baba, jön az új probléma. A pár egyik fele teljesen bele fog szeretni, míg a másikat hanyagolni fogja. Ezt nagyon nehéz jól kezelni.


Továbbá, anyaként nagyon nehéz nőnek maradni. Sokat veszítenek ilyenkor a nők a szexepiljükből; nem adnak magukra, mert úgy gondolják, hogy ők már teljesítettek (ami igaz, de nem elég).


Ha ezek egyszerre teljesülnek és még hozzá jön a hétköznapi stressz, anyagi gondok, stb. akkor sok jó kapcsolat is megbomolhat.

2020. márc. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Én váltam el, mert már nem nagyon volt szex, intimitás a kapcsolatban, anyagilag sem volt öröm és lelkileg is lehúzott.

De egyikünk sem vétett semmit, egyszerűen ebben a kapcsolatban ennyi volt. Elég egybites gondolkodás a másikat hibáztatni.

2020. márc. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2-essel értek egyet! Én se értem azt, hogy mindig a férfit hozzák ki hibásnak ha a nőt elhagyják, még ha a pasi volt az áldozat akkor is a nőt védik.

Itt volt az én esetem is. Az exem sunyi módon abbahagyta a fogamzásgátlót a tudtom nélkül, utána persze már szex sem volt évekig,meg még voltak dolgai ezen felül is. Amikor a barátnőinek elmondtam mit tett, akkor szerintük ez teljesen normális dolog, és joga volt így átverni. Amikor meg itt felvetettem egy olyan kérdést, hogy mi a rosszabb ha egy pasi megcsalja a nőt, vagy ha így átvágják a pasit. Persze itt is én voltam a rossz. 😄

2020. márc. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Haha, semmit, pénzért sem akartam volna úgy leélni az életem, hogy kisgyerek mellett utána is takarítok, szervezem az életét, eltartom, közben nézem ahogy szerencsejátékra és gyanús ügyletekre szórja a pénzt, miközben be van tépve. Szerencsére neki sem hiányzott a gyereksírás, a rend és a pénz így szépen haverságban el tudtunk válni.
2020. márc. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!