Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez a téma, hogyan működik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a téma, hogyan működik az exek fejében?

Figyelt kérdés

Szóval, én arra lennék kíváncsi. Hogy amikor valaki szakít valakivel, akkor hogyan jut el oda, hogy újra megkeresse azt akit eldobott magától és újra akarja vele kezdeni?

Én ezt így nem tudom megérteni..nem kellett az illető senkinek így gondolta visszatáncol oda ahol egyszer már elfogadták?:)



2020. márc. 23. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rájönh mekkora idiot és h megis ot szerti bonyolultak az emebrek scak amr keso :D
2020. márc. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor vajon miért szakít?
2020. márc. 23. 20:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt olyan, h exem szakított velem, mint később kiderult egy másik csajert. Mi 1,5 évet voltunk együtt, majd miután szakitott velem 5 napra rá randira hívta a másik csajt. A viszont durván visszautasította és azt mondta neki, h csak barátként tekint rá :D Ezután kb. 1 hettel már írt is, h békülni akar én hülye majdnem belementem, de szerencsére megtudtam, ezt a sikertelen randit így pattintottam is a fenébe. A pasi azóta is egyedül van és ennek mindjart 2 éve...
2020. márc. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jól is tetted!!
2020. márc. 23. 20:12
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Vagy esetleg annyi, hogy rájött, hogy hibát követett el. Pl visszatekintve egy apróság miatt volt a szakítás és ő jobban szerette annál a párját, minthogy vége legyen egy ilyen miatt.



Vagy nekem volt pl egy speciális eset, ahol az egyik lánnyal lefeküdtem. Nem volt betervezve csak így alakult a dolog. De megbeszéltük, hogy esetleg lehetne ismételni, mert jó volt a dolog, a lány is szép, okos, meg szimpatikus, ismertük egymást régóta. Egyikünk se volt ilyen kapcsolatban, de nem voltunk már éppen akkor gyerekek. Szóval megbeszéltük a dolgokat, hogy barátság extrákkal. Majd 1 nap múlva közölte, hogy kapcsolatot akar és hogy szeret. Én meg vissza utasítottam, mert kértem egy kis teret, amit nem kaptam meg. Előtte volt egy szakításom, nem álltam készen egy másik kapcsolatra hirtelen. Ha kicsit később áll ezzel elő simán belementem volna szerintem. De akkor nagyon rám szállt a témával. Mikor mondtam neki, hogy nem, akkor mondta hogy legyen akkor csak barátság extrákkal, de úgy már nem akartam mert az már olyan lett volna mintha kihasználnám.

Pár hónap múlva meg már összejöttem volna vele, de akkor késő volt. Néha mai napig bánom, hogy nem jöttünk össze, mert tényleg cuki csaj volt meg minden, de akkor olyan hírtelen jött az egész és nem álltam készen.

Nem arról van szó, hogy nem találtam volna mást, nem kellettem volna senkinek. Hanem hogy nem tudom, hogy mi lehetett volna a dologból, hiszen tényleg nagyon jó barátok voltunk, mindenben megértettük a másikat, jó lehetett volna vele a kapcsolat. De ugye vissza utasítottam és hiába próbáltam volna újra később, már nem volt rá alkalom.

2020. márc. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Anyagi vonzat.
2020. márc. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De szerintem ez nagyon ritka vagy a normálisabb fiúk így gondolkodnak erről? Olyan helyzetben pl ha nem biztos a szakításban az adott fél és vissza akarja kapni az elhagyott felet, akkor arról van szó, hogy rájött, hogy mégiscsak a jó embert hagyta el?
2020. márc. 23. 20:23
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan helyzetben pl ha nem biztos a szakításban az adott fél és vissza akarja kapni az elhagyott felet, akkor arról van szó, hogy rájött, hogy mégiscsak a jó embert hagyta el?"



Velem már volt ilyen, és igen.

De csak ha valami tényleg apróság miatt. Ha nagyobb dolog hiába tudom, hogy szerettem és boldog is lehettem volna vele akkor nem próbálkozok, bármennyire is nehéz.

2020. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!