Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy zajlott életetek legdurvá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy zajlott életetek legdurvább szakítása?

Figyelt kérdés
Teljesen váratlanul ért benneteket, vagy így utólag visszagondolva voltak arra utaló jelek, hogy ez így nem fog működni hosszútávon?

2020. márc. 29. 13:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%
Elég sok jel volt mert végig csalt és hazudozott. Aztán végül ő szakított velem ordítva, nyilvánosan mert beleálltam egy flörtbe egy másik férfivel (akartam vele szakítani nagyon régóta de nem fogta fel és nem engedett el) és utána negyed órával mindenki előtt kavart egy másik csajjal. 4 évig voltunk együtt. 😅
2020. márc. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltak durvák, inkább csak röhejesek. Például ilyenek, hogy most ő nem tud senkit szeretni mert depis jajjjszegényke, aztán mondom oké beszéljük át, mi ez a hülyeség hogy nem tud most éppen szeretni senkit. Volt egy srác akire gyanakodtam hogy amiatt lehet és csak mellédumál, meg is kérdeztem, tagadta, de aztán csak nem hagytam annyiban és végül erélyesebben megkérdeztem, akkor elismerte, hogy igen tényleg a másik srác miatt van. Megkérdeztem hogy nem lett volna jobb ezt mondani enélkül a hülye mellédumálás nélkül, akkor elszégyellte magát. Másik csaj meg azt próbálta megmagyarázni hogy csak beszélgetni ment át éjjel kettőkor a vlt pasijához, ott is igazam lett hogy hazudik. Na ilyenek voltak. Semmi extra, így utólag én ezeken jót nevetek, meg sajnálom őket, mennyire gyáva emberek
2020. márc. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legdurvabb egy olyan szakitas volt, ahol en szakitottam, mert nem bant velem jol, nem fohlalkozott velem, volt hogy csajozott mellettem, bar elvileg csak flortolt, konkret megcsalasra bizonyitekom nem volt.. aztan masfel ev utan besokalltam es rajottem, hogy nem ezt erdemlem es nem vezet ez a kapcsolat sehova. Sokat tett erte, hogy kidobjam, aztan mikor megtettem, teljesen kiforfult magabol:

Elkezdett zaklatni mindenhogy (telefon, munkahelyemre bejott, stb)

Kocsival az arokba hajtott, hogy megsajnaljam es visszamenjek hozza.

Kessel rohangalt utanam a varosba, hogy ha osszefutunk megoljon majd magaval is vegezzen.

Panikrohama volt, ezert mento vitte be a pszivhiatriara.


Mivel nagyon lelkis vagyok nagyon sajnaltam ot, de eros tudtam maradni es kitartottam a dontesem mellett.

De ez volt a legdurvabb szakitasom, mert elotte almomban sem gondoltam volna, hogy tud ilyen is lenni.


27N

2020. márc. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
57%
3 szakitason vagyok túl, de mindegyik teljesen normálisan, korrekten zajlott. Ez tényleg ennyire ritka?...
2020. márc. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 LazyJones ***** válasza:
100%
Aznap, mikor nagyanyám meghalt, bejelentette, hogy elhagy. Másnap összecuccolt és elköltözött, egy szó nélkül. (Ez idáig még nem is lett volna amúgy semmi rendkívüli, sőt...) Aztán pár hónappal később megkeresett, hogy miért nem küldtem utána postán a nálam hagyott cuccait, amiből az lett, hogy egy héttel később már rendőrségen akart feljelenteni, meg az apjával megveretni, merthogy én állítólag zsarolom és fenyegetem, és amúgy is, milyen jókat dugott a pasijával, miközben korábban otthon vártam. Kb. másfél éven át tartott ez az állapot, amikor hívogatott, mailekkel zaklatott engem és a szüleimet is, hogy ő mennyire utál, és mennyire életképtelen vagyok. Ja, hozzáteszem, hogy az első 3 hónap után töröltem és tiltottam mindenhonnan, de ő új regisztrációkat küldött, az új pasija accountjáról írogatott és egyebek. Utána nyugisabb időszak következett, de 5 évvel az események után azért még leírta a dolgokat a randiblogba, hogy mennyire utál, és szar alak vagyok. Asszem, ez viszi egyelőre a pálmát, de voltak sajnos hasonló színvonalúak már... :/
2020. márc. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

15 év után volt egy elhidegült hónapunk.

a hónap végén nekem eltört a karom,kórházba kerültem és megműtöttek.

utána otthon feküdtem egy hónapig gipszben,úgy nézett ki hogy ez a tragédia újra összerázott minket.

levették a gipszet és kiderült műtét közben megütöttek egy ideget ami miatt lebénultak az ujjaim.

totális kétségbeesés stb.

erre eltelt pár nap hogy nem szólt hozzám.

pár nap múlva leültem vele hogy nem értem miért ilyen.

meg kellene értenie,hogy most meg kell gyógyulnom,le bénult a karom,nem tudom helyrejön e,most erre kell koncentrálnom.De fontos a kapcsolatunk és ha bármit tehetek érte akkor mondja meg.

erre.

ő már nem alkarja helyrehozni.

eltelt még így egy hónap,aztán megnéztem a telefonját amiből kiderült,hogy amíg kórházban voltam addig összejött egy palival a melóhelyén.

szembesítés és másnap elköltözött.

rá 2 hétre helyrejött a karom bénulása.

2020. márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Voltak jelek, hogy ez nem megy, inkább érzelmileg volt durva, mert szerettük egymást, de nem volt jövője a kapcsolatnak, nem volt más választás. Utána nagyon szar volt, belebetegedtem, mentális és fizikális problémáim voltak, csoda, hogy túléltem.
2020. márc. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
94%
Başzķi... Ennyit érnek manapsàg a kapcsolatok? Asszem jobb egyedül... 🙄
2020. márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt, szó nélkül eltünős, telefonon szakítós, minden butaságot összehordó szakításaim, de 2 van, ami tényleg durvább azokat emelném ki.


Volt egy 3 éves kapcsolatom, együttéltünk, eljegyzett, voltak további tervek a jövőre, ami szerencsére nem valósult meg. Egy nagyon hasznos információt sikeresen eltitkolt a "kedves" exem, hogy biszexuális,szóval a nők mellett a férfiak is érdeklik.


Majd lebukott, sajnos láttam róla egy videót ahogy egy férfival szexel, maga a férfi küldte el nekem, akivel összejárt, másodpercek alatt kiábrándultam!


Alvó módban hagytam a számítógépet, tudtam hogyha hazaér az lesz az első dolga, hogy beül elé, mikor hazaért nem szóltam hozzá, elvonultam a fürdőszobába, ő beült a gép elé, láss csodát ahogy belépett a gépbe, el is indult a videó, direkt így állítottam be!


Jött a magyarázkodás, hogy engem szeret, nővel nem csalt meg, csak annyira hiányzott már neki, hogy egy férfival szexelhessen, de nem merte elmondani, mert félt, hogy elítélem. Hát jobban megalázva éreztem magam, mintha egy nővel tette volna, az önbizalmam azóta sincs rendben.


Mivel az én lakásomban éltünk, neki kellett mennie, 2 hónapba telt míg ki tudtam rakni, addig műszakot cseréltem, barátoknál aludtam, hogy ne lássam, majd egy nap arra jöttem haza, hogy míg dolgoztam ő elköltözött, elvitte a cuccait, kulcs a postaládában.


A másik ami kevésbé durvább, de azért az se kutya, ez rövid kapcsolat volt kb. 2 hónap, a pasiról kiderült, hogy nárcisztikus, így szakítottam vele. Hónapokig zaklatott, tiltottam, új felhasználó, új telefonszámot csinált, egyszer felhívott részegen, hogy a Dunába ugrik, ami persze később kiderült, hogy nem volt igaz. Kb. fél év zaklatás után feladta, és eltünt.


(1 éve egyedül vagyok, és én is azt mondom, mint a 8-as, hogy jobb egyedül.)

2020. márc. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Egy keddi napon randiztunk,aztán még este beszélgettünk. Utána 3napig teljesen eltűnt,sehogy sem tudtam elérni,aztán a negyedik nap azt láttam Facebookon,hogy kapcsolatban xy személlyel.

Annyi gerinc nem volt benne hogy szakítson velem,szóval Facebookon tudtam meg hogy már más pasija van.

Aztán letiltott szó nélkül.

Fél évig voltam vele együtt.

2020. márc. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!