Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 1 hónapja egy ostoba veszekedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja egy ostoba veszekedés miatt szakított velem a párom. Kibékülhetünk?

Figyelt kérdés
Irtam neki többször, hogy beszéljük meg.Időt kért tőlem,mert állandóan én jártam a fejébe, de össze volt zavarodva. Mire közöltem vele, hogyha nem tud dönteni, akkor nem adok időt. (ez 2 hete volt) utánna irtam neki, hogy várok rá, mire azt irta, hogy nem szeret, tegyem magam túl rajta. azóta irt többször, hogy mi újság. jól elbeszélgettünk. megkérdeztem, hogy miért irt? mit szeretne? azt mondta csak nem akar gané lenni, hogy nem keres. Szerintem, ha őszinte lenne és nem truccolna, akkor nem bizonygatná állandóan, hogy nem szeret, nem érdeklem, nem veszekedne velem 1 hónappal szakitás után is. Ha élőben találkozunk elmosolyogja magát és zavarba van. Közel 1 évet voltunk együtt.

2020. márc. 29. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jot akarsz magadnak messzire kerüld az ilyen lányokat. A hangulatkapcsolat kórban (én csak így hívom) szenvednek. Az ilyen típusú csajokkal nem hogy jövőt még holnapot sem tudsz tervezni. Most elég rossz lehet neked de hidd el sok szarsagtol kimeled meg magad.
2020. márc. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, honnan veszi az előző, hogy lányról van szó. Nem ostoba veszekedés. Ő azt mondta, hogy nem kellesz neki, szerintem hagyd. Az meg általános jelenség, hogy szakítás után is néha beszélnek egymással az emberek, ennek több oka is lehet. De ha akarna valami akkor már rengeted ideje lett volna startolni, szerintem tényleg rájött, hogy nem szerelmes.
2020. márc. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Első vagyok, onnan hogy velem is történt hasonló és az is érettségi körömben is előfordult a jelenség és nem férfi oldalon. Nyilván ha fiúról van szo és a kérdező egy hölgy akkor fordított esetben is igaz amit írtam. Sajnos a kór korra és nemre nincs tekintettel.
2020. márc. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ismerettségi*
2020. márc. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány.
2020. márc. 29. 17:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok reményt ne fűzz hozzá! Nem kellesz neki, ez ki is derült egyértelműen ennyi idő alatt.
2020. márc. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
első vagyok, nyilván akkor az lehet a háttérben hogy talált egy másik lányt akivel ismerkedik vagy már ossze is jöttek (csak nem akar téged megbántani azzal hogy ilyenekkel terhel) és azért ír meg keres hogyha esetleg az rosszul sulne el, te meg maradj neki biztos pontként akit hulyithet akkor amikor kedve van hozza + ha éppen nincs senki akkor összejarni veled. De ez az én véleményem ki tudja hogy a valóság mi lehet, viszont amit leírtam az egy tipik gerinctelen kisfius “férfi” gondolkodás
2020. márc. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De miért kell neked egy olyan ember, aki egy ostoba veszekedés miatt elhagy? Megmondta, hogy nem szeret. Te is megmondtad, hogy nem vársz rá. Ezeknek a szavaknak súlyuk van ám, nem lehet csak úgy dobálózni velük. Visszavonni meg pláne nem lehet.
2020. márc. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!