Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi tegyek? Az a helyzet hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek? Az a helyzet hogy a barátnőmmel együtt vagyunk 13 hónapja titokban mert az apukája tilt minket (roma szarmazasom miatt) és így csak 1 héten egyszer tudunk találkozni. Amikor vele vagyok jól érzem magam vele.

Figyelt kérdés

De a virus miatt nem tudunk találkozni vele és így érzem hogy kezdek ki szeretni belőle.

Megpróbáltam neki is elmondani de azt mondja hogy amíg ez a szitu ez lesz sajna. És tanácstalan vagyok várják hátha jobb lesz vagy szakitsak vele? 23F/19L



2020. márc. 29. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De miért ézed ezt???Mert nem tudtok most találkozni?Akkor a későbbiekben ez a lány hogy tud majd rád számitani?És szerinted ha ennyitől igy érzel akkor őszinték az érzéseid?Ha szereted szedd magad össze ha nem akkor mondd meg neki hogy mit érzel hogy legyen választási lehetősége ennyi jár neki.
2020. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Az én párkapcsolatom csak pár hónappal tart több ideje, mint a tiéd. Mégis... Fel sem merült bennünk a szakítás. Szoktunk kommunikálni telefonon (hívás, Messenger). És teljesen kiegyensúlyozott a kapcsolatunk. Pedig van köztünk 150 km. :) Ha ennyitől kiszeretsz belőle, nem is voltál belé szerelmes sose...
2020. márc. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Figyeld meg lassan jönnek a rasszista passzív agresszív üzenetek...

de tényleg miert érzed ezt?! Nálunk mar ez elott is volt egyfajta távkapcsolat mert nem a szomszédban lakik szoval nem is tudtunk egymás nyakán lógni 24/nap de megis egyikünk sem érezte ezt sosem alapból is az is hozza tett hogy elfoglaltak voltunk de neten mindig szakítottunk egymásra jo par órát! Ha ezt érzed beszelges el magaddal mert annak nincs értelme hogy itt vesztegetitek egymás idejét rasszista szülőkkel... ha mar az elejen sem gondoltad komolyan akkor bele sem kelet volna vágni ilyen szülőkkel...

2020. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Rég rossz ha ilyen hamar és ilyen ok miatt kiszeretsz belőle... gondolom akkor nem is szereted igazán csak unaloműzőnek használod.

24L

2020. márc. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!