Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elviselhetetlenül fájdalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elviselhetetlenül fájdalmas szakítást ti hogyan éltetek túl?

Figyelt kérdés

Igazából csak kis "megnyugtatást keresek" :) hogy van kiút. nekem most lett vége a 6 éves kapcsolatomnak, ami első volt, úgy hogy én még mindig szeretem őt szinte a legjobban... És akkora a fájdalom amit most érzek, hogy leírhatatlan.

Folyton sirok, bárhol elkap a sírógörcs, fizikailag fáj a mellkasom, nem tudok enni/inni, aludni.... Borzalmas. Ugye van kiút, más is élt már át ilyet?


(tudom, barátokkal kell lenni, hobbit találni, stb. De az elején ez így most nagyon nehéz)


2020. ápr. 1. 21:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Jó ételek. Jó zene.


Napfény.


Kutyával játszani.


Körbevenni magad családtagokkal, barátokkal akik szeretnek.


Idővel elmúlik nyugi.

2020. ápr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi volt a szakítás oka?
2020. ápr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Állj be a darkosok közé, mint Stan :D


Amúgy meg, sajnos csak az idő van erre. Persze végleg elfelejteni nem lehet - hogy is lehetne 6 évet kitörölni az emlékezetedből? De azt el lehet érni, hogy egy szép nosztalgikus emlék legyen, de a helyén kezelve, nem úgy, hogy majd belehalsz, hogy megint ez legyen, hanem csak úgy eltéve a lelked kincsesládájába azok közé amikért érdemes volt élni. Legyen ilyen neked, minél több. Nekem sajnos nem sok jutott, de tudom milyen is az.

2020. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Elso kapcsolatom nekem is 6 évig tartott, 2 évig magam alatt voltam miatta. Hamarabb is elengedhettem volna, de ragaszkodtam az önsajnálathoz. Egyébként az idő segített, lehet nagyon közhelyes, de tényleg + minden kontaktot megszakítani, és nem nézegetni mit csinál.

A szakítás óta eltelt 6 év, és így visszagondolva jó hülye voltam,hogy elpazaroltam a sírásra 2 évet.. Fél elég lett volna.. Jézus :D + tudom,hogy sokkal jobban jártam így.

Ahogy telik az idő jobb lesz, hidd el.

2020. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Elhidegülés.... Már rég nem szeretett, csak nem vallotta be. Én meg már kezdtem olvasni a jelekből. És a végén egy fájdalmas "szembesítéssel" örökre elváltunk. Pedig én nagyonnagyon szerettem... De hiába. Ilyenkor már nincs értelme harcolni :)
2020. ápr. 1. 21:09
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem keresni kell egy számot és ronggyá hallgatni, igazából nem tudom, hogy segít-e, de én ezt csináltam, amikor úgy voltam, mint te.
2020. ápr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Részvétem. 12 éves kapcsolatom ért véget 2 éve. Most úgy néz ki pszichológus segítségével feldolgozom. Lassan kezdek régi erős önmagam lenni. De piszkosul fájt. Gyászold meg nagyon a dolgot, sírj sokat, kínozd magad ezzel 2 hétig. Ígérem bejön. Jah, ami tőle van és el tudod égetni, egesd el! 31f
2020. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, van kiút, tapasztalatból mondom:)

Az eleje nagyon nehéz, ez tény. Én azt mondom, hogy ne ugord át a szar részt, a fájdalmat meg kell élni, nem kell egyből jól lenned, nyugodtan lehetsz szomorú (persze nyilván bedepizni sem kell). Beszéld ki a fájdalmadat a családodnak, barátaidnak, foglalkozz sokat a hobbiddal, sportolj vagy bármi örömteli tevékenységet csinálj, amit szeretsz, ami feltölt.


Én tavaly váltam el, összesen 7 évig voltunk együtt. Derült égből villámcsapásként tudtam meg, hogy megcsalt, amit a legrosszabb rémálmomban sem feltételeztem róla. Úgy éreztem, hogy összeomlott az egész életem...amit sziklaszilárdnak hittem, az egy lufi volt. Kb. olyan tüneteim voltak mint neked...hónapokig nem aludtam, alig bírtam enni, stb.


Ja és még egy tanács: ha úgy érzed, hogy nem megy egyedül, nyugodtan kérj külső segítséget pszichológustól.


Fel a fejjel! El fog múlni, ezt garantálom:)


33N

2020. ápr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ido, ha szernecses vagy akkor gyorsan tul lepsz, de van akinek egy ket ev is mire teljesen tul teszi magat, altalaban ha vki mas jon az segit felgyorsitani.
2020. ápr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Piáltam, cigiztem, leírtam magamnak a történetünket, a miérteket. Kibeszéltem magamból, nem fojtottam el az érzéseket, ha kellett dühöngtem, ha kellett, akkor sírtam. (Férfi vagyok.) Nem játszottam el a macsót, akinek nem fáj, hanem vállaltam magam előtt és megéltem.


Javaslom neked is ezt. Komolyan. Rúgj be alaposan, szívj el néhány szál normális cigit, nézz egy filmet, merengj magadnak... az érzéseket nem szabad elfojtani.


Olyan ez, mint a seben a varrat. Viszket, éget, szúr stb. minden bajod van tőle, de szükség van rá a gyógyuláshoz.

2020. ápr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!