Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon szeretem, de mégis az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretem, de mégis az lenne a legjobb, ha szakítanánk?

Figyelt kérdés

Tavaly október elején jöttünk össze a barátommal,ő 27 éves én pedig 21. Nem élünk még együtt,de sokat vagyunk együtt,min 4-5napot biztos együtt alszunk egy héten. Igazából én nagyon szeretem őt,de sokszor úgy érzem,hogy ő csak úgy van velem. Már amikor összejöttünk,akkor sem volt az a szeretgetős fajta és mindig bizonytalan voltam azzal kapcsolatban,hogy szerelmes e. Az elején szinte mindig én hoztam fel a talit,mondjuk ez változott azóta,amikor felhoztam,hogy nekem nagyon hiányzik,hogy pl napközben is beszéljünk pár szót,ne csak este két mondatot akkor azt mondta változtat. Na hát nem sikerült. Ő nem olyan,mintha szerelmes lenne, nem mondja magától,hogy szeretlek vagy hiányzol,sosem mondja nekem hogy jól nézek ki vagy szép vagyok. És úgy érzem,hogy most betelt a pohár és ezek a dolgok nekem nagyon hiányoznak. Érdemes lenne megbeszélni vele,hogy tud e ezeken változtatni vagy szakítsak? Nem tudom mi lenne a legjobb,de én őt nagyon szeretem,olyan akivel tényleg tudnék tervezni a jövőben...már egy hete teljesen szenvedek,mert nem tudom mi lenne a helyes.

Kösziii


2020. ápr. 2. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem úgy szeret, ahogy szeretnéd, attól még szerethet. Ha heti 4-5 estét együtt töltötök, illetve együtt is alszotok, akkor nincs oka hiányolni. Ha magától nem mondja, hogy szeret, vagy szép vagy az sem tragédia, ha érezteti veled. Ha minden rendben van köztetek ilyenért nem érdemes szakítani (nem nagyon fogsz olyat találni, aki non-stop udvarol), viszont elmondanám a helyedben, hogy igényem van rá, ettől még nem biztos, hogy hosszú távon meg fogod kapni.
2020. ápr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden embernek más a szeretetnyelve, lehet, hogy az övé egyszerűen csak nem passzol össze a tiéddel. Igen, mindenképp vele beszélj erről, mondd el neki, hogy neked mi hiányzik illetve kérd meg, hogy őszintén beszéljen az érzéseiről.
2020. ápr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2-es azért egy szerelmes ember nem ilyen, tök mindegy milyen a szeretet nyelve.


Szerintem nem szerelmes, az introvertált típus is ha szerelmes akkor nagyon szeret, vagy van valami lelki traumája, vagy szimplán nem érdekli annyira ez az egész szerintem.

2020. ápr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szeretet és szerelem között van különbség, a kérdező igazából elbizonytalanodott, hogy szerelmes-e a barátja, a kérdés hogy hogy jöttek össze, akkor milyen volt, mennyire udvarolt, milyen volt a randi, mármint nem mindegy hogy fut néhány kört az ágyig vagy tényleg a személye érdekelte-e a lánynak, de ha te kéred hogy keressen és többet szeretnél vele találkozni, az necc szerintem, mert neki kéne ösztönösen tudnia ezt.


Szerintem nem szerelem, maximum szeret, de csak "flegmatikus szeretet".

2020. ápr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én ugyanezt tapasztaltam volt barátnőmnél. Elmondtam neki számtalanszor, hogy néha odajöhetne hozzám megölelni, vagy megcsókolhatna, mert ezekre nagy szükségem van, hogy érezzem azt, hogy szeret, de soha nem is mondta meg azt sem hogy hiányzok. az elején talán éreztem nála egy fellángolást, de soha nem éreztem a részéről szerelmet, emiatt vége is lett. 29/F
2020. ápr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát esténként pár mondat "beszélgetés" még egy sima szexkapcsolat van is gyér.

Szeret veled dugni, ennyi vagy.

2020. ápr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!